"הדילרים" – סרט ישראלי חדש

הסרט הישראלי "הדילרים" יעלה לאקרנים בעוד כשלושה שבועות ב-12 ליולי. במאי הסרט הוא עודד דוידוף ("תמרות עשן", "מישהו לרוץ איתו") ומשחקים בו שמות צעירים וותיקים זה לצד זה – איתי תורג'מן ויובל שרף (המככבים יחד ב"נויורק"), צחי גראד, אלון אבוטבול ורמי דוידוף ("מישהו לרוץ איתו")

הדילרים - סרט ישראלי חדש

עלילת הסרט עוסקת בשכונת רמות בירושלים, בה כולם מכירים את כולם, כולם מתוסכלים כמו כולם, כולם כבר וויתרו. המזל דילג מעל בנייניה של השכונה.

רמי (רמי דוידוף) ואבישי (איתי תורג'מן), חברי ילדות בני 27, שותפים בדירת שיכון מוזנחת ועלובה ועסוקים בעיקר בשאכטות, רביצה ובהייה. את מעט המרץ שנותר להם, הם מוציאים בקושי רב על המגרש. רק צביקה (צחי גראד) מאמן הקבוצה, מסרב לקבל את העובדה שמדובר בקבוצת השחקנים הכושלת בדורנו ומתעקש להפיח בה חיים. אבישי מרוויח פרוטות בפיצרייה השכונתית ופוזל לתנאיה הנוחים של הדת, לרמי אין כל כוונה לעבוד, חווה (יובל שרף) החברה האובססיבית שלו, גוררת אותו ל"הליכות" והוא מותש. כמתבקש מצמד הלוזרים, הם מסתבכים בעסקה מפוקפקת עם שגיא – במילרע כמובן (אלון אבוטבול) – הגנגסטר השכונתי מטיל האימה, ועושים הכל, כולל הכל, כדי להיחלץ מידיו.

* לצפייה בסרט המלא בצפייה ישירה לחצו כאן.

צפו בטריילר:

אז איך התפקיד שאיתי תורג'מן משחק קשור ליריבו מהישרדות משה פרסטר? למה זה רק כמעט סקס סמים וכדורגל עפ"י מיכל גבריאלוב? מה חושבת יובל שרף על הדמות שלה? והאם הבמאי חושב שיש לפנינו סרט קאלט?

צפו בצילומים לקראת השקת הסרט החדש:


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט