מגלגל...
x

“הדילרים” – משחק קלפים ישראלי חדש

צמד ישראלים השיקו משחק קלפים חדש בשם “הדילרים”, העוסק בסחר במריחואנה והתחמקות מכחולי המדים. לצורך מכירת המשחק החדש הם פתחו פרוייקט מימון חברתי, בתקווה להפיק בעתיד גם סדרת אנימציה בכיכובן של הדמויות הראשיות במשחק.

צמד היוצרים הישראליים תומר רחבי ולי מנור, השיקו בתחילת החודש קונספט חדש למשחק קלפים בשם “הדילרים” – משחק הקלפים הישראלי השני העוסק בקנאביס אחרי “דודא“, המשחק הקודם שסקרנו בשנה שעברה.

המשחק סובב סביב יכולתם של המשתתפים לקנות ולמכור מריחואנה (מצויירת כמובן) אחד לשני, להפעיל דילרים שיגדילו להם את הקופה, להשיג רישיון גידול וכמובן להתחמק מדוחות וממעצרים של המשטרה.

צפו בהדגמה:

“מכירת מריחואנה היא עניין שבשגרה בכמה מקומות בעבר לים, אבל כאן בישראל כל הנושא הוא עדיין טאבו,” אומר לנו תומר בראיון, “הרעיון מאחורי המשחק הוא להציג את הנושא באור חיובי וכיפי יותר, ולתת לציבור חובבי הקנאביס להנות ממשחק שמדבר אליהם.”

גם זה בטח יעניין אותך

קמפיין מימון ההמונים שפתחו השניים באתר Kickstarter, מיועד לגיוס של 20 אלף דולר במטרה לייצר את הסדרה הראשונה של המשחק, הדורשת דפוס ייחודי ויקר שמבוצע במפעל למשחקים.

הגרסה הבסיסית של המשחק ניתנת לרכישה בקמפיין תמורת 85 ש”ח, ואילו הגרסה המורחבת ניתנת לרכישה תמורת 170 ש”ח. אם יגוייס התקציב בהצלחה, שואפים השניים להוציא לאור בהמשך סדרת אנימציה המתבססת על הדמויות מהמשחק.

"הדילרים" - משחק קלפים העוסק במכירת מריחואנה, יוצרים ישראליים
לקנות, למכור ולהתחמק מהמשטרה – “הדילרים”

למידע וצפייה בסרטונים נוספים – היכנסו לעמוד הפייסבוק של המשחק.

ראו עוד:
משחקי מחשב לסטלנים
חדש: ‘משקפי מריחואנה’

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר