הדוגמנית המצליחה ג’יג’י חדיד נעצרה עם קנאביס בשדה התעופה

הדוגמנית המפורסמת ג'יג'י חדיד נעצרה בשדה התעופה של איי קיימן לאחר שבתיקה אותר מעט קנאביס שלטענתה היא רכשה באופן חוקי בניו יורק לפני הנסיעה. היא יצאה מזה עם קנס בסך 1,000 דולרים

הדוגמנית המפורסמת ג’יג’י חדיד (28) נעצרה בשבוע שעבר (10.7) בשדה התעופה של איי קיימן, בחשד להחזקת קנאביס ואביזרי עישון, לאחר שנחתה מטיסה מארה”ב כשברשותה מעט קנאביס שרכשה קודם לכן בניו יורק.

חדיד הגיעה לשדה התעופה הבינלאומי אוון רוברטס באיי קיימן במטוס פרטי, וכשרשויות המכס בדקו את המזוודות אותרה בהן כמות קטנה של קנאביס, כך על פי הדיווח בתקשורת האמריקאית היום.

למרות הכמות הקטנה, אנשי בקרת הגבולות של איי קיימן עצרו את חדיד ויחד איתה את חברתה הדוגמנית ליאה מקארתי, באשמת יבוא סמים, והן נלקחו למתקן מעצר ממנו השתחררו מיד בערבות.

על פי אחד הדיווחים, לרשויות היתה בתחילה כוונה להגיש כתב אישום כנגד חדיד, אך לבסוף הם הסתפקו בקנס בגובה 1,000 דולרים.

לטענת נציגה של הדוגמנית, “ג’יג’י רכשה את הקנאביס בניו יורק באופן חוקי ברישיון רפואי, וקנאביס חוקי גם באיי קיימן לשימוש רפואי מאז 2017. הרישום שלה נותר נקי והיא נהנתה מזמנה על האי”.

גם חדיד וגם מקארתי הספיקו להעלות לעמודי האינסטגרם שלהן כמה תמונות מהנופש באיי קיימן, ובסך הכל נראה ששתיהן נהנו.

איי קיימן היא מדינת איים המורכבת מקבוצת איים בים הקריבי ומהווה מושבת כתר בריטית, אם כי רוב העניינים הנוגעים לניהולה הפנימי של המדינה הם תחת אחריות הממשלה המקומית.

קנאביס איננו חוקי באיי קיימן לשימוש פנאי, אך בשנת 2016 אישרה המדינה שימוש רפואי בשמן CBD. לפי אתר אינטרנט אחד קנאביס אושר לשימוש רפואי, כולל THC, בשנת 2017.

חדיד היא בת לאב פלשתיני במקור, אשר נולד למשפחה מוסלמית בנצרת בנובמבר 1948 לאחר הקמת מדינת ישראל. לחדיד אחות צעירה בשם בלה חדיד, אף היא דוגמנית מפורסמת.

שתי האחיות ידועות כאקטיביסטיות פרו-פלסטינית ונוהגות לפרסם ברשתות החברתיות עמדות פוליטיות נגד מדינת ישראל למיליוני עוקביהן.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר