כוכב ה-WWE האלק הוגאן משיק מותג קנאביס חדש

האלק הוגאן, הכוכב הוותיק של ה-WWE (לשעבר WWF), שבקרוב ימלאו לו 70, משיק מותג קנאביס חדש על שמו, יחד עם חברת הקנאביס האמריקאית Carma HoldCo, העומדת גם מאחורי מותג הקנאביס החדש של מייק טייסון. לדברי הוגאן, הקנאביס סייע לו להתמודד עם בעיות שונות בחייו

כוכב ה-WWE המפורסם האלק הוגאן (שמו המקורי טרי ג’ין בוליאה), שיחגוג 70 באוגוסט הקרוב, הכריז היום (ד’) על השקת מותג קנאביס משלו, הכולל מוצרי THC, CBD ופטריות, שלדבריו מסייעים לו “להרגיש טוב יותר מאי פעם, כפי שהרגשתי בגיל 25”.

האלק הוגאן (צילום: שאטרסטוק)
האלק הוגאן (צילום: שאטרסטוק)

בריאיון שפורסם באתר TMZ אמר הוגאן כי לאחר 28 ניתוחים שעבר בעשור האחרון בעקבות שנים של פציעות היאבקות שהרסו את גופו, גילה את הקנאביס ואת השימוש ברכיביו, שמסייעים לו להשתקם.

“אני תמיד מתבדח על כך שלא קיבלתי את התזכיר שהדבר הזה (היאבקות WWE) היה ‘מזויף’ ואחרי ניתוחי גב, שתי ברכיים ושתי ירכיים, (הסתבר) שאתה נפגע שם כל הזמן”, אמר הוגאן.

“זה בהחלט עזר לי לזנוח את תרופות המרשם שאפילו לא עבדו בשבילי”, אמר הוגאן. “כשהתרחקתי מזה והגעתי לעולם ה-CBD, זה באמת שינה את המשחק… זה עזר לי עם הבריאות שלי”.

מותג הקנאביס החדש של הוגאן מושק כאמור בשיתוף עם חברת Carma HoldCo, העומדת גם מאחורי המותג “Tyson 2.0” של מייק טייסון (שצפוי להגיע לארץ) ו”Ric Flair Drip” של ריק פלייר, גם הוא מתאבק WWE לשעבר.

האלק הוגאן (צילום: ויקיפדיה)
כוכב ה-WWE האלק הוגאן בשנת 2005 (צילום: ויקיפדיה)

לאחרונה פורסם כי מצבו הבריאותי של הוגאן מתדרדר, עד כדי כך שהוא הגיע למצב של שיתוק בפלג גופו התחתון ונאלץ ללכת באמצעות מקל הליכה.

“הוא עבר ניתוח ונגעו לו בעצבים,” הסביר חברו הקרוב, קורט אנגל. “הוא לא יכול להרגיש את פלג גופו התחתון, אז הוא צריך להיעזר במקל הליכה”.

הוגאן נחשב לאחד מגדולי המתאבקים המקצוענים בהיסטוריה של ה-WWE ולבטח אחד המפורסמים שבהם. את הקריירה המקצועית שלו החל בשנת 1977 ובמהלכה נבחר פעמיים להיכל התהילה של הליגה, ב-2005 וב-2020.

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר