מגלגל...

דרמה בעולם הקנאביס או קמפיין למותג חדש? סנופ דוג הודיע: “מפסיק עם העשן”

יותר מ-10 מיליון צפיות תוך פחות משעתיים להודעתו של הראפר המפורסם, שנחשב לדמות המזוהה ביותר עם קנאביס אולי אף בעולם כולו

“לאחר מחשבה רבה ושיחה עם בני משפחתי, החלטתי להפסיק לעשן (או ‘עם העשן’, מ.ק), אנא כבדו את פרטיותי בשלב זה”, כתב הראפר האמריקאי המפורסם סנופ דוג (52) בהודעה שפירסם בחשבון הטוויטר שלו לפני שעה קלה.

אם אכן התכוון סנופ דוג להודיע שהוא מפסיק לעשן קנאביס, הרי שמדובר בפרסום יוצא דופן שמגיע מטעמו של מי שנחשב לדעת רבים לדמות המזוהה ביותר עם קנאביס בעולם כולו. בהתאם, הפוסט זכה בתוך פחות משעתיים ליותר מ-10 מיליון צפיות ולמאות אלפי לייקים ושיתופים ברשת.

לא מעט מהמגיבים להודעה תהו האם אכן מדובר בהודעה כנה או שמא מדובר בקמפיין ויראלי שילווה בהמשך בהודעה אודות מותג עטי אידוי של קנאביס או אדיבלס (מוצרי מזון לקנאביס).

סיבה אחת לפקפק באמינות ההודעה היא שסנופ דוג, או בשמו המלא קלווין ברודוס ג’וניור, מתפרנס כיום בעיקר ממותגי קנאביס ופחות מפעילותו כראפר מקצועי. הוא מנהל בעצמו או דרך חברות אחרות כמה וכמה מותגי אופנה, תרבות ומוצרי קנאביס, חלקם בבעלותו ואחרים נושאים שמו.

סיבה נוספת היא שהטקסט המדויק של סנופ דוג בהודעה יכול להשתמע לשתי פנים. הוא נוקב במילים I’m Giving Up Smoke ולא במילים I’m Giving Up Smoking, כך שייתכן שהתרגום המדויק הוא לא “אני מפסיק לעשן” אלא “אני מפסיק עם העשן”.

עדכון: כצפוי, שלושה ימים לאחר פרסום ההודעה, שזכתה באופן חריג למאות מיליוני צפיות בכל רחבי העולם, הסתבר שמדובר בפרסומת של סנופ דוג לתנור-קמין ביתי שמפיץ חום בבית ללא עשן.

לצד פעילות מותגי הקנאביס שלו ברחבי העולם, רק לאחרונה החל אחד המותגים החדשים יותר שלו, Dogg lbs, להיות משווק גם בישראל, אם כי הוא זכה לביקורות צוננות מקהל הצרכנים והמטופלים הישראלי, שטען שהמוצר לא מספיק איכותי כפי שהיה מצופה.

בארה”ב השיק לאחרונה סנופ דוג גם מותג קנאביס חדש נוסף על שם חברת התקליטים המפורסמת שלו דת’-רואו ועוד קודם השיק את המותג Leafs וגם פתח מגזין אינטרנטי בתחום.

לפני שלוש שנים גם ייסד סנופ את קרן ההשקעות “קאסה ורדה”, שהכריזה על השקעה ראשונה בתחום הקנאביס באירופה, בחברה הפורטוגלית AceCann, אם כי גם שם עד כה לא נראה שפעילותה הצליחה באופן מיוחד.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר