טוען...

דיווחה למשטרה על קנאביס מרוסס – עשרות סוחרים צפויים להיעצר

צעירה שהתלוננה על חשד לכך שרכשה קנאביס מרוסס בחומרי הדברה הובילה את המשטרה לחשיפת רשת מסחר בקנאביס שפעלה לטענת המשטרה למכירת קנאביס לקטינים. עשרות כתבי אישום צפויים להיות מוגשים.

אשקלון: חוקרי מחלק הנוער במשטרת ישראל מנהלים בימים אלו חקירה מסועפת שעניינה עבירות סחר בקנאביס בקרב קטינים ובגירים, כך עולה מדיווח המשטרה הערב (ד’).

במסגרתה החקירה נעצרו חלק מהמעורבים בפרשה והיום הוגשה הצהרת תובע על הכוונה להגיש נגד חלקם כתב אישום כבר בימים הקרובים.

תפיסת רשת מסחר בקנאביס - שקיות קנאביס

תפיסת רשת מסחר בקנאביס - שקיות קנאביס

במהלך חקירת מחלק הנוער בתחנת המשטרה בעיר אשקלון נאספו ראיות, עדויות ונחקרו חשודים רבים, בגירים וקטינים.

לטענת המשטרה הפרשייה שכונתה במחלק הנוער “פרשיית אדרים” צפויה להניב עשרות כתבי אישום בעבירות סמים, לרבות עבירה חמורה של הדחת קטינים.

תחילת הפרשייה בתאריך 12/02/19, אז נחקרה קטינה בחשד לשימוש בקנאביס. הקטינה קנתה את הקנאביס ובעקבות השימוש בו החלה לחוש ברע עד שעלה בה החשד כי מדובר בקנאביס אשר רוסס בחומר הדברה.

בחקירתה הכחישה בתחילה הקטינה את המיוחס לה, אך בהמשך מסרה גרסתה לחשדות.

במקביל בוצעו על ידי המשטרה פעולות חקירה נוספות שהביאו להתפתחויות משמעותיות בתיק החקירה האמור ולחקירתם של קטינים נוספים שבמהלך חיפוש שנערך ברשותם אותר קנאביס בכמות שלא לצריכה עצמית, כך בדיווח.

תפיסת רשת מסחר בקנאביס - שקיות קנאביס

תפיסת רשת מסחר בקנאביס - שקיות קנאביס

תפיסת רשת מסחר בקנאביס - שקיות קנאביס

במהלך החקירה החל מתבסס חשד כנגד מספר בגירים (בגילאי 28-20) וקטינים (בגילאי 17-14) נוספים שהעסיקו את אותם קטינים שנחקרו עד כה.

על פי החשד אלו סחרו בסמים מסוגים שונים. מתוך חומרי החקירה עלו 5 חשודים בגירים שנעצרו על ידי השוטרים והועברו לחקירה שלאחריה הוחלט על כליאתם ומעצרם אף הוארך בבית המשפט.

אותם חשודים בגירים במהלך חקירתם הכחישו את המיוחס להם על אף שהחוקרים, כך לטענת המשטרה, “אספו נגדם ראיות ממשיות במהלך ימי מעצרם שהוארך מעת לעת עד יום א’ הקרוב (3.3) אז צפוי להיות מוגש נגדם כתב אישום על ידי חטיבת התביעות לכיש במשטרה”.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר