שוטרים הפשיטו חייל שהחביא קנאביס בתחתונים

שוטר שעצר חייל תושב חולון בעת שנהג על קטנוע, הריח ריח חזק של קנאביס מאזור חלציו של החייל וחשד כי הוא מחביא דבר מה בתחתוניו. החייל נלקח לתחנת המשטרה, הופשט בכח מבגדיו, ואכן נמצאה שקית קנאביס בתחתונים. “דומה יותר למעשה מגונה מאשר לחיפוש,” אומר סניגורו של החייל.

חייל בן 19 תושב חולון נעצר בעת שרכב על קטנוע באזור צומת גלילות, לאחר ששוטר שעצר אותו לבדיקה שגרתית טען כי הריח ממנו ריח חזק של סמים ואף שם לב לבליטה חריגה במכנסיו, כך על פי הדיווח.

אתמול (ג’) הוגש לבית הדין הצבאי כתב אישום כנגד החייל על החזקת סמים שלא לשימוש עצמי, שנתגלו לאחר שקצין משטרה זיהה “נפיחות גדולה באזור חלציו”.

בכתב האישום טענה המשטרה כי הקצין התורן האחראי בתחנה הריח מאותו חייל ריח חזק של מריחואנה: “נראה כי החשוד, למרות מבנהו הגדול, מסתיר דבר מה באזור חלציו ונראה כי יש נפיחות גדולה מאוד מהחלק הקדמי של גופו באזור החלציים”.

החייל סירב בתחילה לבדיקה גופנית ונלקח לתחנת המשטרה, שם השתמשו השוטרים בכוח על מנת להפשיט את החייל ממכנסיו.

“אחד השוטרים החזיק לחשוד את ידיו למעלה, אני הורדתי את המכנס ואת התחתון של החשוד בחלקו הקדמי, ואכן אותרה שקית גדולה ובתוכה שקיות של סם, החשוד כמריחואנה,” העיד הקצין התורן.

החייל הועבר לאנשי המשטרה הצבאית להמשך טיפול ואתמול כאמור הוגש נגדו כתב אישום.

פרקליטו של החייל עו”ד שי רודה אמר בתגובה: “לשוטר לא היה חשד סביר לביצוע חיפוש בגופו של מרשי, ובכלל, הדחף של השוטר להפשיט את המכנסיים והתחתונים ממרשי, דומה יותר למעשה מגונה מאשר לחיפוש”.

חדשות