גם מורן אטיאס בעד לגליזציה של קנאביס

מורן אטיאס, אחת השחקניות הישראליות המצליחות בעולם, מצטרפת לגל התמיכה בלגליזציה של מריחואנה וחשיש. “אוקיי,” השיבה אטיאס בראיון ב”תכנית קיציס” – ראיון שהוביל בהמשך לצרות, לאחר התבטאות אחרת מעט שנויה במחלוקת.

כתבנו לא מעט בעבר על הפחדנות המופגנת מצד המפורסמים הישראליים, שבניגוד לעמיתיהם בארה”ב, אינם מעיזים להביע תמיכה בלגליזציה של קנאביס, כשהשיא הגיע בתכנית “המעגל” עם דן שילון, בה קמה מהומה בעקבותיה נאלץ עמיר בניון לעזוב את האולפן לאחר שזעם על יעל בר זהר, אדיר מילר ואחרים, שסירבו להודות כי התנסו בעישון קנאביס (צפו כאן).

מספר חודשים לאחר מכן התפוצצה פרשת “הסמים והמפורסמים“, במהלכה נחקרו יהודה לוי, קרן מור והמפיק מוטי רייף בחשד שרכשו והשתמשו בקנאביס. קרן מור הקפידה להכחיש כי גם היא נהנית מג’וינט מפעם לפעם ויהודה לוי הודה רק לאחר שבועות ארוכים כי אכן עישן מריחואנה “כדי להתגבר על הפרידה מנינט,” לדבריו. מוטי רייף לעומתם אימץ את ההזדמנות ובפוסט חריף שפירסם בפייסבוק יצא כנגד המשטרה ובעד הפסקת רדיפת הצרכנים.

בעקבות התפוצצות הפרשה יצאו מפורסמים רבים בקמפיין “תנו לעשן בשקט“, בקריאה משותפת ללגליזציה של קנאביס בישראל. שי אביבי, רני בלייר, גלעד כהנא, תמר זנדברג, דרור פויר ועוד, פרסמו את תמונותיהם לצד הכיתוב ‘תנו לעשן בשקט’, והצטרפו גם הם לפרוייקט “נורמטיביים“.

“אוקיי”

מורן אטיאס
מורן אטיאס
בסוף השבוע האחרון הצטרפה למחנה תומכי הלגליזציה אחת ההשחקניות הישראליות המוערכות והמצליחות ביותר בעולם, מורן אטיאס, כשבמסגרת ראיון ב”תכנית קיציס”, תכנית הטוק שואו החדשה של אייל קיציס, השיבה על שאלון מהיר ובו נשאלה בין השאר האם היא תומכת בלגליזציה. “אוקיי,” השיבה.

אטיאס, שנתנה ראיון כנה וגלוי בצורה יוצאת דופן, התעוררה למחרת למטח של ביקורות לאחר שהשיבה בשלילה לשאלה האם היתה יוצאת עם גבר שחור. אטיאס התנצלה בהמשך על דבריה, אך העיתונים כבר נתמלאו בהאשמות על גזענות מצידה של הישראלית, וזאת על אף שהשיבה בחיוב על השאלה האם היתה יוצאת עם ערבי.

הראיון המלא (שאלת הלגליזציה בדקה 3:50):

ראו עוד: גילי מוסינזון פירסם קנאביס באינסטגרם
צפו עוד: רבקה מיכאלי חוזרת עם ג’וינט מקולורדו
ראו עוד: ח”כ יוני שטבון: “עצרו את מצעד הקנאביס”

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט