טוען...

גילתה את חדר הגידול הסודי של בעלה – וסולקה מהבית

צעירה בת 21 מיישוב בצפון הארץ טוענת כי בעלה השליך אותה לרחוב עם שני ילדיה לאחר שגילתה את הסוד שהסתיר ממנה שנים: חדר לגידול קנאביס.

במשך למעלה משלוש שנים נהנו בני זוג מיישוב בצפון הארץ מחיי מותרות, כשהם מתגוררים בווילה רחבה באחד מהישובים היוקרתיים בצפון. “הייתה לנו בבית קופסא ריקה של מגפיים שתמיד הייתה מלאה בערימות של כסף מזומן ולקחתי כמה שרציתי בלי הגבלה,” מספרת האשה, צעירה בת 21. לדבריה בעלה אסר עליה גם למצוא עבודה משל עצמה או לפנות לאפיק של השכלה גבוהה. “הוא לא הרשה לי לעבוד או ללמוד, אפילו לא להרים שקית – רק לעשות הזמנות מהסופר”.

את חיי הנישואין של הזוג ליווה חוק ברזל אחד חשוב: אסור בתכלית האיסור להיכנס אל “החדר הסודי”. אותו החדר, היה למעשה אגף שלם בבית שהיה נעול באמצעות מנעול עם קוד, הצעירה הוסיפה כי בעלה אף הקפיד להחתים אותה על הסכם לפיו האזור המדובר של הבית הוא “מחוץ לתחום” מבחינתה. “כששאלתי מתוך סקרנות מה יש שם, הוא סירב להגיד. פעם כששוחחנו על זה, הוא אמר שאם משטרה פעם תדפוק בדלת אגיד להם שהוא מגדל תבלינים”.

מצאה את חדר הגידול - וסולקה מהבית
חדר הגידול הסודי

על פי הדיווח של חדשות ערוץ 2 הזוג נשוי מזה שלוש שנים, ובתקופה האחרונה ניסה הבעל להפריד אותה מבני משפחתה וחבריה, ואפילו דרש ממנה למחוק את חשבון הפייסבוק שלה. במספר מקרים אף תקף אותה לטענתה פיזית ומילולית, אך היא החליטה שלא להתלונן נגדו לאור התנצלויותיו החוזרות ונשנות, וגם לאור אהבתה אליו ורצונה לשמור על התא המשפחתי.

“הייתי בת 17 וחצי שהכרתי אותו חבר רציני ראשון שלי”, סיפרה הצעירה לעורכת דינה. “אחרי שלושה חודשים קבענו תאריך לחתונה ואחרי חצי שנה התחתנו בחתונה מפוארת עם 400 אורחים. הייתי בת 18 כשנולדה לי הבת הראשונה ובת 19 כשנולדה הבת השנייה.”

"הייתה לנו בבית קופסא ריקה של מגפיים שתמיד הייתה מלאה בערימות של כסף מזומן ולקחתי כמה שרציתי"
“הייתה לנו בבית קופסא ריקה של מגפיים שתמיד הייתה מלאה בערימות של כסף מזומן ולקחתי כמה שרציתי”

ההסכם בין השניים החזיק יפה כאמור במשך כמה שנים, עד שבערב חג הפסח גברה הסקרנות של הצעירה והיא קיבלה החלטה לבדוק מה מתרחש מאחורי דלת הסתרים. “הוא היה באמבטיה ובטעות החדר נשאר פתוח וראיתי אוהל שחור עם כל הצמחים והאורות”.

לאחר שנדהמה לגלות את ארסנל צמחי הקנאביס של בעלה היא ניסתה להתעמת איתו – אך לדבריה הוא היכה אותה בפניה וגירש אותה מהבית. “הוא סילק אותי עם התינוקות בלי כלום… נשארתי עם התינוקות ברחוב, הוא החליף צילינדר באותו היום כדי שלא אוכל להיכנס, הוא מחק אותנו.”

“מדובר במקרה קורע לב של אישה צעירה עם תינוקות רכים, שביום אחד בהיר גילתה שבעלה הוא ברון סמים והוא סילק אותה מהבית והחליף צילינדר באופן פתאומי” סיפרה עורכת הדין זוהר רון המייצגת את הצעירה. “חלק שלם מהבית שלהם היה סגור ונעול בפניה. מחיים כמלכה עשירה היא לפתע הושלכה עם התינוקות לרחוב ונאלצה להתגורר אצל בני משפחתה”.

ראו גם:
תודעת שירות: מכרו שקיות קנאביס עם ברכה אישית
הרצליה: בת 40 נעצרה – גידלה עציץ קנאביס בחלון

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר