גידל 734 צמחי קנאביס – ליד כלביית המשטרה

אוסטריה: מחסן גדול ובו 734 צמחי קנאביס נחשף בסוף השבוע בעיר וינה, אוסטריה. המחסן מוקם דווקא ליד כלבייה משטרתית בה מאמנים בין היתר כלבי גישוש למציאת מריחואנה. באופן לא מפתיע – הוא נחשף על ידם.

משטרת אוסטריה חשפה השבוע מחסן גדול ששימש לגידול 734 שתילי קנאביס, שמוקם דווקא ליד כלביית המשטרה במחוז פלורידסדורף (Floridsdorf), כך על פי הדיווח בארה"ב.

על פי הדיווח, בבוקר יום ו' האחרון אחד מכלבי המשטרה המתאמנים במקום עלה על שובל ריח ייחודי , שהגיע ממחסן לא מוכר הממוקם ליד הכלבייה. לאחר שהמתינו במקום זמן מה, זיהו השוטרים חשוד אחד (37) שנכנס לשטח המחסן עם צינור השקייה, ונכנסו מיד בעקבותיו.

בתוך המחסן גילו השוטרים ההמומים 734 צמחי קנאביס, תגלית שכמובן גררה חיפוש מקיף בשטח המחסן . לאחר תום החיפוש, שלא הניב דבר מלבד הצמחים, החשוד נעצר ונלקח לחקירה בזמן שמספר שוטרים אחרים המשיכו לחיפוש בדירתו.

כלבי משטרה בזמן פשיטה
לרוע מזלו של החשוד – המחסן מוקם ליד כלבייה משטרתית

על פי הצהרה שמסרה המשטרה, בחיפוש שבוצע בדירה נמצאו 32 שקים במשקל לא ידוע של מריחואנה שהייתה שמורה בהקפאה, וכן שק גדול של מריחואנה מיובשת.

למרות הראיות הרבות שנצטברו נגד החשוד, על פי דברי השוטרים הוא ממשיך לטעון כי הוא אינו אשם בשום עבירה. על פי החוק האוסטרי, גידול קנאביס לשימוש עצמי הוא אינו עבירה חמורה, אך אם תטען המשטרה שהחשוד גידל את הצמחים לצרכי סחר, הוא כנראה ייאלץ לרצות עונש מאסר.

דובר המשטרה רומן האשלינגר (Roman Hahslinger) מסר לתקשורת המקומית כי החשוד הוא אינו מקומי וסביר להניח שלא ידע שבקרבת מקום ישנו מתקן משטרתי.

ראו עוד:
מטופלי הקנאביס החדשים: כלבים מזדקנים
וטרינרים ממליצים: "מריחואנה טובה גם לבעלי חיים"
12 קילוגרם מריחואנה נפלו מהשמיים: "הכלב כמעט נהרג"

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט