גיבורי רשת: מגזין קנאביס בטלוויזיה החינוכית

איך הוקם מגזין קנאביס ומה התכניות לעתיד? אורן ליבוביץ' ומגזין קנאביס מתארחים ב"גיבורי רשת", סדרת המקור הייחודית של רוני צייג מ'החינוכית'. צפו:

רוני צייג, במאי, מפיק ועורך ותיק בטלוויזיה החינוכית, השיק בשנה שעברה סדרת מקור ייחודית ומרתקת, "גיבורי רשת" שמה, ובה הוא עוקב בכל פרק אחר "גיבור רשת" אחר – דמות אשר הצליחה לבלוט בשיח הישראלי לאחר פעילות בולטת באינטרנט ובעיקר בפייסבוק.

אורן ליבוביץ'
אורן ליבוביץ', מייסד מגזין קנאביס

את הפרק הטרי, שפורסם בסוף השבוע, הקדיש צייג למאבק למען הפסקת הפללת צרכני הקנאביס בישראל ולאורן ליבוביץ', מייסד מגזין קנאביס – ושם את הנושא הרגיש לראשונה למעשה, על במתה המכובדת של הטלוויזיה החינוכית.

בפרק הקצר מספר אורן על הדרך להקמת המגזין בעקבות המחאה החברתית והחוויות האישיות שעבר, על הפיכתו של המגזין למוקד קהילת הקנאביס בישראל ועל המאמצים להפסקת הפללת צרכני הקנאביס והסדרת השוק בחוק.

"בזכות האינטרנט עברנו מהגנה להתקפה," הוא מסביר. "הפייסבוק איפשר למגזין קנאביס להיות שווה ערך לרשתות תקשורת גדולות בישראל בזכות החשיפה הגדולה לתכנים."

צפו בכתבה המלאה:

במסגרת הסדרה "גיבורי רשת" פורסמו כבר 30 פרקים ובין המשתתפים בה ניתן למצוא שמות מוכרים כמו גדי וילצ'רסקי, אמיר חצרוני, יותם זמרי, עומרי חיון, אורטל בן דיין, אבישי עברי ועוד.

״הסדרה היא על אנשים עם אג'נדה ויוצרים שעקפו את 'שומרי הסף' – העורכים בעיתונות הקלאסית, הכתובה והאלקטרונית," אומר צייג. "אנשים שהצליחו לפרוץ ולרכוש לעצמם במה בתודעה הציבורית וניצלו את הדמוקרטיה והחופש שהרשת מעניקה כדי להציג את מרכולתם לקהלים רבים."

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט