גט לוייר: אפליקציה חדשה למצבי חירום משפטיים

לראשונה בישראל אפליקצייה חדשה מאפשרת לכל אחד לקבל סיוע משפטי חינם ובאופן מיידי, ומיועדת לשימוש במצבי חירום כמו חיפוש פתע ברכב או בבית. האפליקציה מאפשרת גם לתעד את המפגש עם השוטרים, לצלם ולתייק מסמכים – ובמידת הצורך גם להכין תיק מסודר למשפט.

מדיניות האכיפה וההפללה שמונהגת בישראל גורמת לצרכני קנאביס רבים להיתקל בסיטואציות בעייתיות כמו חיפוש פתע בבית, ברכב או על הגוף. למעשה על פי הסטטיסטיקה בכל שעה נרשמים לפחות 3 עיכובים שכאלה – שברובם מסתיימים בהטרדה, בזבוז זמן, כסף ומשאבים, וללא כל תועלת כלשהי.

במרבית המקרים אותם צרכנים כלל אינם מודעים לזכויותיהם וחובותיהם, והם עלולים להיתקל בבעיות משפטיות ואפילו בהפרת זכויותיהם הבסיסיות. רבים נופלים בפח שטומנים להם ומקבלים על עצמם דברים שכלל לא היו אמורים לקבל.

גט לוייר: כמו ‘גט טקסי’ רק עם עו”דים

כעת, לראשונה בישראל, צוות מפתחים מאתר התוכן המשפטי ‘פסק דין’, השיק אפליקציה חדשה בשם ‘גט לוייר‘ (GetLawyer) שנועדה להעניק למשתמש ייעוץ משפטי מיידי על ידי עורך דין.

האפליקציה פועלת בדומה לאפליקציית המוניות המוכרת ‘גט טקסי‘, ומאפשרת לאתר עורך דין זמין הנמצא סמוך למקום האירוע. לאחר האיתור יוכל המשתמש לקבל ייעוץ משפטי אונליין באופן מיידי וללא תשלום.

גט לוייר - אפליקציה למציאת עו"ד במצבי חירום
הזינו את פרטי האירוע ומצאו עו”ד זמין במהירות

עורכי הדין הרשומים במסד הנתונים של האפליקציה מחולקים לפי תחום התמחותם ולפי הצהרת המפתחים נכון להיום זמינים בה למעלה מ-200 עורכי דין מכל רחבי הארץ ומכל סוגי ההתמחויות המשפטיות.

בנוסף לממשק הייעוץ מכילה האפליקציה גם מספר פי’צרים נוספים שנועדו לסייע לעורך הדין בעבודתו, גם במקרה בו חיפוש ברכב או בתיק יהפוך למעצר ויגיע עד להגשת כתב אישום.

גט לוייר מאפשרת גם לצלם סרטון של המפגש עם השוטרים, לשמור את כל פרטי האירוע בתוך טבלת נתונים מסודרת, וכמובן לשלוח את כל המידע לכל עורך דין בלחיצת כפתור.

בקרוב אמורים להתווסף לאפליקציה מדריכים בסיסיים להתמודדות עם מצבים שונים, וכן טיפים כלליים להתמודדות מול רשויות החוק והאכיפה.

גט לוייר - אפליקציה למציאת עו"ד במצבי חירום
מאות עורכי דין הפרושים בכל רחבי הארץ

למרות שלל האפשרויות המסייעות בהכנת תיק משפטי, היתרון המשמעותי האמיתי של האפליקציה טמון עוד בשלב הראשון – לעיתים, בעזרת ייעוץ נכון מעורך הדין כלל לא תגיעו למצב של חיפוש או מעצר לחקירה.

להורדת האפליקציה (זמינה לאייפון ואנדרואיד) – לחצו כאן.

ראו עוד:
חיפוש לא חוקי: 4 משפטי קסם להתמודדות עם שוטרים
מי שמח? אפליקציה חדשה תמצא לכם שותף לג’וינט
אפליקציה חדשה הופכת את האייפון למשקל דיגיטלי מדויק

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר