טוען...

ג’ורג’יה טונס: קריקטורות קנאביס ולגליזציה

לראייתנו פעיל מריחואנה הוא פשוט כל מי שאומר בקול רם “מריחואנה לא צריכה להיחשב פשע”, מישהו שמבין ויודע את זה עמוק בפנים. אנשים כאלה אכן קיימים ולחלקם יש כישרונות נפלאים שבהם הם משתמשים כדי להעביר מסר פשוט יחסית בעולם המעוות הזה. מסר שאומר שקנאביס הוא יותר תרופה מאשר רעל, כמו שענבים הם יותר פרי מיין.

ג'ורג'יה טונס

אנו גאים להכיר לכם אמנית ואשה מדהימה, גברת ג’ורג’יה פשל (Georgia Peschel), המוכרת גם בכינוי ג’ורג’יה-טונס (Georgiatoons). אם אתם מעורבים בצורה כלשהי של מודעות בוודאי נתקלתם באחת מיצירותיה במהלך שיטוטכם בפייסבוק. בין אם זה סיפורה האישי או שכלה הישר, היא מוציאה הכול החוצה.

היא חצתה את ה קו שרבים נזהרים מלחצות, והוא טיפול בילד שלך באמצעות קנאביס. לפני שהפכתי ל”מטופל” בעל אישור קנאביס רפואי בישראל, תמיד הטלתי ספק בצד הרפואי, אבל אחרי שראיתי אותו מביא כל כך הרבה תועלת אינני יכול להכחיש שזו תרופה, ולא סתם תרופה – תרופה טבעית. בתור בן אדם, מה שטבעי הוא תמיד הטוב ביותר עבור הגוף שלך, ולא צריך תואר כדי להבין את זה.

ראו עוד: “תינוק הפלא”: בן 8 חודשים מחלים מגידול סרטני במוח בעזרת קנאביס רפואי
ראו עוד: המסע הגדול של ג’ייסון וג’יידן – איך קנאביס מציל את חייו של ילד בן 6 הסובל מאפילפסיה

היא ובעלה התמודדו עם הדילמה המוסרית של מתן טיפול רפואי טבעי לילד שלהם, מה שלא באמת צריך להיות דילמה, הרי אף אחד לא מתלונן על אוויר נקי. המילים שלי לא יכולות להביע את עומק ההחלטה המוסרית הזו, אך אנו בוחנים את כל האפשרויות כאשר מדובר ביקירינו, אנחנו תמיד רוצים איכות חיים טובה יותר עבורם. הציצו בבלוג שלה, ישנם יותר ויותר סיפורים על כמה שהקנאביס משפר את איכות חייו של ילד יותר מאשר פוגע בה, האם לא זו השאלה האמתית? אנחנו לא מטפלים בילדינו עם שוטים של טקילה כי אנחנו יודעים שהאלכוהול הוא בוודאות רע לגוף שלנו, אלא אם כן משתמשים בו כחומר חיטוי, אבל קנאביס אכן מרפא.

גברת טון אומרת את זה בצורה הטובה ביותר כאן. “אני מרגישה שהאמת יכולה להיות מוסתרת במשך זמן קצוב בלבד עד שכולם יבינו איך הוטענו ואיך שיקרו לנו אודות הקנאביס. אני לא רוצה שתסמוך עלי בעניין הזה – אני רוצה שאתה תחנך את עצמך. ברגע שתבדוק את זה, יהיה לך קשה להכחיש. נערכים מחקרים בכל רחבי העולם. אני לא תלמידה חכמה או רופאה, והדקדוק שלי גרוע. אני אימא שאוהבת את הילד שלה בכל נשימה שאני נושמת. לא ביקשנו להיות במסלול הזה, אבל לא נשקר ולא נשתוק. זה יהיה חטא. אין לי שום כוונה לעצבן את אלוהים, הוא הניח כאן את הצמח. אלוהים לא עושה טעויות”.

ראו עוד: איך קנאביס הציל לי את החיים / יהונתן וינברג
ראו עוד: צפו: דוד סבח – ישראלי בן 13 מטופל בקנאביס רפואי

אנו רוצים להודות לג’ורגיה על תרומתה למטרה ועל אומץ הלב של משפחתה, לא קל להיות צודקת כאשר נקודת המבט של ציבור שגויה. הנה דו-שיח קטן שערכנו עמה:

מראיין : אני אוהב את כל הדמויות השונות שלך החל מבודהה ועד לכלבים המדברים שנראים כמו בני משפחה, ובודהה כרגעי ההארה האישיים שלך. רגעי הרוך המשותפים שלך עם בעלך, העליות והמורדות. הכישרונות שלך באמת מדהימים.
נתת טיפול תרופתי לבן שלך, בגלל איזו מחלה?

גב’ טון : אתה יכול לקרוא את כל זה בקובץ המצורף. היה מאוד קשה לכתוב על זה ולחיות את זה מחדש מכיוון שאנחנו עדיין עוברים את זה.

מראיין : בן כמה הוא היה כשהתחלתם?

גב’ טון : 14.

מראיין : הוא כבר בוגר, לא?

גב’ טון : הוא בן 20.

מראיין : מהי הדרך האהובה עליך למתן הטיפול התרופתי?

גב’ טון : אידוי או בליעה (מתוצרתי, אז אני יודעת את העוצמה).

מראיין : טעם/זן מועדף?

גב’ טון : כריש לבן גדול. כל דבר מרומם.

מראיין : איפה אפשר למצוא את העבודות שלך?

גב’ טון : העבודות שלי מפורסמות במספר ירחונים ואתרי אינטרנט.

אני רוצה להודות לג’ורג’יה על זמנה. היא מהווה כוח חזק בקהילה. אני מצפה לקריקטורות החדשות שלה ומוקיר את אלה שכבר מפורסמות. לפניכם מבחר מהקריקטורות. את כולם ניתן למצוא כאן באתר.

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

ג'ורג'יה טונס

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר