גוגל בעד קנאביס רפואי – תרמה תקציב פרסום של 240,000$ דולר לארגון התומך במטופלים

Michigan Compassion, ארגון תמיכה במטופלי קנאביס רפואי ללא מטרות רווח שיושב במדינת מישיגן בארה”ב ופועל להגברת המודעות ליתרונות הטיפול הרפואי בקנאביס, זכה לתקציב פרסום מכובד ביותר והכרה מחברת ‘גוגל’ העולמית.

הארגון, אחד מארבעת הארגונים היחידים התומכים בקנאביס רפואי אשר אינם למטרות רווח ומוכרים על ידי הממשל הפדרלי בארה”ב, זכה לקבל חיזוק משמעותי גם מחברת “גוגל” העולמית.

בהודעה שפירסם הארגון בשבוע שעבר נכתב כי חברת “גוגל” סיפקה תקציב פרסום שנתי על סך 240 אלף דולר בתכנית הפרסום “Google Grants“.

למי שאינו מכיר את Google Grants נספר כי מדובר בגירסה ללא מטרות רווח של מערכת הפרסום המוכרת של גוגל – “Adwords” – אשר ניתנת לארגוני צדקה בלבד.

לכאורה ניתן היה לחשוב שהארגון אינו עומד במדיניות הפרסום של גוגל אשר קובעת איסור מוחלט על פרסום של חומרים המוגדרים כסמים, מוצרי עישון ואביזרי עישון ומטילה עונשים על אתרים המסבירים כיצד לעקוף בדיקות שתן למציאת סמים למשל (זו אחת הסיבות שאינכם רואים כאן באתר המגזין פרסומות של גוגל ואחת הסיבות לכך שגוגל מענישה אותנו בדירוג תוצאות החיפוש).

עם זאת, מאחר והארגון לא מוכר מריחואנה רפואית או מוצרים נלווים בעצמו, אלא רק קורא להגברת המודעות ליתרונות הבריאותיים שבשימוש בצמח, גוגל החליטה כי הוא עומד בדרישות המדיניות הנוקשות ואף זיכתה אותו כאמור בתקציב פרסום מיוחד.

מדיניות גוגל

ראו גם: שדות מריחואנה נחשפים בעזרת לוויינים של גוגל

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר