מגלגל...
x

סער פירסם שעלה ירוק קוראת להצביע לו – עלה ירוק מתקנת

בעקבות הצניחה בסקרים? מפלגת "תקווה חדשה" של גדעון סער שיגרה הערב הודעה לפיה מפלגת "עלה ירוק" תומכת בסער וקוראת לתומכיה להצביע למפלגתו. עלה ירוק מבהירה שתומכת בכל מי שיקדם לגליזציה. מייסד המפלגה בועז וכטל השתתף בקמפיין של תקווה חדשה הערב

יו”ר מפלגת תקווה חדשה גדעון סער פירסם הודעה בה נטען שמפלגת עלה ירוק קוראת לתמוך בו ובמפלגתו בבחירות הקרובות שיערכו בעוד כשבועיים ב-23.3.

בהודעה שכותרתה “מפלגת עלה ירוק קוראת להצביע לתקווה חדשה בראשות גדעון סער” נטען כי “מפלגת עלה ירוק קראו למצביעים הירוקים להצביע לתקווה חדשה בראשות גדעון סער אחרי שסער חתם השבוע על התחייבות להסדיר את שוק הקנאביס תוך 100 יום”.

ממפלגת עלה ירוק נמסר בתגובה בעקבות הפרסום כי מדובר בהודעה לא מדויקת וכי המפלגה כלל אינה תומכת או קוראת להצביע לסער ותקווה חדשה באופן ספציפי אלא לכל מי שתומך בלגליזציה ויחתום על התחייבות להסכם המחויבות לביצוע.

בועז וכטל וגדעון סער
מייסד מפלגת עלה ירוק בועז וכטל עם גדעון סער בתמונה שפורסמה הערב מאירוע חתימה על התחייבות ללגליזציה (צילום: נטלי מיכלסון)

ההודעה שוגרה לתקשורת לאחר שמייסד עלה ירוק בועז וכטל השתתף באירוע טקסי במהלכו חתם סער על התחייבות להביא לאי הפללת צרכני קנאביס בתוך 100 ימים מיום היבחרו כראש ממשלה ולאחר מכן גם ללגליזציה.

האירוע אמור להיות אחד מתוך סדרת אירועים בהשתתפות מפלגות נוספות, אך סער “ניצל” את ההזדמנות ואת תמונת החתימה עם מייסד עלה ירוק כדי לפרסם שעלה ירוק תומכת בו רשמית.

יש לציין כי לא בטוח שסער יהיה ראש ממשלה שכן הבוקר התעוררה מפלגת תקווה חדשה לסקרים בהם היא מקבלת 9 מנדטים בלבד, לאחר שקיבלו בתחילת הדרך כ-20 מנדטים ויותר.

באירוע החתימה נכחה גם ח”כ לשעבר שרן השכל, מס’ 5 ברשימת תקווה חדשה. כזכור, לאחרונה השכל היתה שותפה בהפלת הממשלה שדווקא קידמה לגליזציה ובכך הובילה למעשה לקריסת הצעת החוק בטרם אישורה הסופי.

בתום הטקס יצאה הודעה בתקשורת בה נטען כאמור שמפלגת עלה ירוק תומכת במפלגת תקווה חדשה וקוראת להצביע לגדעון סער, אך בחלוף כמה דקות יצאה הודעת הכחשה.

“מפלגת עלה ירוק מבהירה כי אינה תומכת באופן בלעדי באף מפלגה,” נכתב. “מפלגת עלה ירוק תומכת בקמפיין במסגרתו כל יו”ר המפלגות רשאים להסכים להצעה לייצג את צרכני הקנאביס במטרתם הצודקת להפסיק את מדיניות ההפללה, להפסיק את הרישומים הפליליים ולהסדיר את שוק הקנאביס ובתמורה כל חברי קהילת הצרכנים והצרכניות ישקלו בחיוב לתמוך במפלגות שהיו”ר חתם”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר