גבי גזית על ארדן: “ילד קטן עם אגו – בוא תעצור אותי אני מעשן”

גבי גזית תוקף את השר לבטחון פנים גלעד ארדן על התנגדותו לאי הפללת צרכני הקנאביס, מכנה אותו ‘ילד קטן שעלה לו האגו לראש’ ומזמין אותו לשלוח אליו את שוטריו כי הוא מעשן קנאביס. “הציבור מעשן ירוק,” אמר. “אתה יודע למה ארדן? כדי להירגע ממך ומהממשלה הדפוקה שלך שמשגעת אותנו”. האזינו:

חודשים בודדים לאחר קריאתו של שדרן הרדיו נתן זהבי לארדן לבוא לעשן איתו ג’וינט, פונה גם השדרן גבי גזית לשר לבטחון פנים בתקיפות ומצהיר בקול כי הוא צורך קנאביס באופן קבוע ומזמין את השוטרים לבוא לעצור אותו.

“אתה מוזמן לשלוח את השוטרים שלך לעצור אותי,” קרא גזית לארדן בתכניתו ברדיון 103FM, ופירט את ‘הטוב’ ו’הרע’ של השבוע:

הטוב,” אמר, “היא הרשות למלחמה בסמים, שהופכת את דעתה ותומכת בהפסקת הפללת צרכני הקנאביס. השאלה רק כמה כסף כבר בזבזתם על המאבק וכדי להילחם מלחמה אבודה בחתיכת עשב שאין בו נזק ושום דבר. הלכו מאות מיליונים לאשפה, אבל לפחות על שינוי ההחלטה מגיע לכם טוב.”

הרע,” המשיך גזית, “הוא השר המהולל לבטחון פנים גלעד ארדן, שהתעצבן רצח כששמע על העניין בלי שעודכן וכמו ילד קטן הוא נעלב ונפגע לו האגו ועכשיו הוא נגד. כי זו המחלה, זה מה שקורה לאנשים שהיו טובים שהשררה עולה להם לראש, ובמקום לחשוב עם המוח, הם חושבים עם האגו.”

“ארדן ממסמס עצמו לדעת בשורה של מעשים משונים שזה רק האחרון שבהם,” המשיך גזית. “תתעורר ארדן, הציבור מעשן קנאביס, כולם, אולי חוץ ממך כי אתה צדיק ומוסרי ואיש נפלא. כולם מעשנים קנאביס וגם אני. תקשיב טוב, אני גבי גזית עישנתי השבוע קנאביס ולא בפעם הראשונה ואני מתכוון להמשיך לעשן את העשב הירוק הזה גם בעתיד כל אימת שארצה.”

“אני נמצא בתחנת הרדיו בגבעתיים, השוטרים שלך מוזמנים לבוא ולעצור אותי,” התגרה בשר. “אני גבי גזית מדי פעם מעשן קנאביס. איפה השוטרים? איפה אתם? תכף ישמעו דפיקות בדלת?”

“הציבור מעשן ירוק,” סיכם. “אתה יודע למה ארדן? כדי להירגע ממך ומהממשלה הדפוקה שלך שמשגעת אותנו, שלוקחת לנו את הכסף, שמשאירה אותנו בשבת בלי תחבורה ציבורית, בלי מיטות בבתי חולים, בלי רופאים, בלי תורים, בלי מזון לנזקקים. אז מה לא נעשן טיפה כדי להירגע מהממשלה המזיקה שלך?”

גזית כבר אמר בעבר כי עישן את כל סוגי הסמים, אך הבוקר כאמור כבר הודה כי הוא צורך קנאביס באופן קבוע.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר