בת 42 נעצרה עם עוגיות חשיש במקרר

המשטרה מדווחת על שתי קופסאות עוגיות שנתפסו במקרר של תושבת ירושלים בת 42. "פצפוצי חשיש במקום שוקולד נתפסו כחלק מהפעילות הענפה של המשטרה להרחקת סמים מסביבתו של האזרח הנורמטיבי," נמסר.

במסגרת המאבק המשטרתי בקנאביס פשטו השבוע (ב') כוחות של המשטרה על ביתה של תושבת ירושלים בת 42.

במהלך המבצע נתפסו במקרר שתי קופסאות עם עוגיות שהכילו על פי החשד גם קנאביס בצורת חשיש.

עוגיות פצפוצי חשיש
העוגיות שנתפסו בפשיטת המשטרה

"בפעילות ממוקדת של השוטרים נתפסו בביתה של חשודה עוגיות המכילות סמים," דווח, "זאת כחלק מהפעילות הענפה של המשטרה כנגד שימוש בסמים מסוכנים והרחקתם מסביבתו של האזרח הנורמטיבי שומר החוק".

עוד דווח כי "במהלך החיפוש הופתעו השוטרים לגלות במקרר הבית 2 קופסאות ובהן עוגיות שבמבט ראשוני נראות רגילות לחלוטין, אך בבדיקה מעמיקה שערכו השוטרים, עלה כי 'פצפוצי השוקולד' לכאורה בתוך העוגיות, הנם עפ"י החשד למעשה סם מסוכן מסוג 'חשיש'."

בנוסף המשטרה מדווחת כי בנוסף לעוגיות "נתפסו בביתה של החשודה סמים מסוכנים מסוגים נוספים בהם 'גראס' ו'פטריות' שהועברו לבדיקה במעבדות משטרת ישראל".

עוגיות פצפוצי חשיש
העוגיות שנתפסו בפשיטת המשטרה

האשה מואשמת כעת בהחזקת סמים מסוכנים בכמות שאינה לצריכה עצמית. היא נעצרה והובאה לחקירה במשטרה ובסיומה שוחררה בתנאים מגבילים.

דיווח זה מגיע כחודש וחצי לאחר תפיסה אחרת של חצי ק"ג עוגיות בגבעת שמואל.

"משטרת ישראל תמשיך לפעול בפעילות גלויה, סמויה וממוקדת תוך שימוש בכלל הכלים העומדים לרשותה במטרה למנוע ולצמצם את נגע הסמים בקרב האזרחים הנורמטיביים ולהרחיקם מסביבת החיים של התושבים," נמסר מדוברות המשטרה בתגובה.


ערוצים מומלצים

ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button