טוען...

בת 20 התחזתה לברמנית וקנתה סמים מצעירים

חיילת משוחררת בת 20 עבדה במשך חצי שנה כברמנית בפאב מוכר בראשל”צ והפלילה 30 מחבריה שמכרו לה מריחואנה, חשיש, MDMA וקוקאין. “תמיד היה לי אומץ ולא יצא לי להיות לוחמת בצבא, אז הגעתי למשטרה,” היא מספרת הבוקר.

בשבוע שעבר נתפסו 40 צעירים לאחר ששוטר סמוי קנה מהם סמים בפייסבוק והבוקר מדווח על חיילת משוחררת בת 20 שהתחזתה לברמנית במסגרת תפקיד משטרתי שהוטל עליה והביאה למעצרם של 30 חשודים בסחר בלתי חוקי בסמים – MDMA, קוקאין, מריחואנה וחשיש.

“עבדתי כברמנית חצי שנה ועבדתי בעוד שני ברים לפני זה,” סיפרה הבוקר השוטרת. “תמיד היה לי אומץ ולא יצא לי להיות לוחמת בצבא, אז הגעתי למשטרה.” על פי הדיווח החיילת הציגה עצמה בשם “עינב” והועסקה מטעם היחידה המרכזית של מחוז המרכז כמלצרית במספר פאבים בראשון לציון וסביבתה.

סוכנת סמויה התחפשה לברמנית
“עינב” בטקס קבלת המדים – התחזתה לברמנית וקנתה סמים

120 ש”ח לגרם מריחואנה

כדי לרכוש כמויות גדולות יותר של סמים אמרה “עינב” שהיא קונה גם לה וגם לחברותיה. היא שילמה כ-2000 ש”ח בכל קנייה לרכישות סוגי סמים שונים לפי מחירון שנהוג באזור: 500 ש”ח לגרם קוקאין, 500 ש”ח לגרם MDMA, כ-250 ש”ח לאצבע חשיש ו-120 ש”ח לגרם מריחואנה.

“עינב” פתחה אפילו פרופיל פייסבוק ייעודי בשם Einav Gil, שם העלתה תמונות מחייה המזוייפים:

עינב גיל
עינב גיל
עינב גיל
“עינב גיל”
עינב גיל
עינב גיל

“ברגע המעצר הייתי עם המפעילים שלי, חשפנו למשפחה את מה שעשיתי בשנה האחרונה וזו הייתה הפתעה גדולה”, אמרה הסוכנת הבוקר. משפחתה, שלא חשדה בדבר כאשר במשך 11 חודשים ניהלה חיים כפולים, חשבה שהיא עובדת עם נוער בסיכון.

המשטרה פרסמה היום את חלק מההתכתבויות:

ההתכתובויות של עינב
ההתכתובויות של עינב

“מי שהיה מעשן היה מגיע לסמים קשים”

“התחברתי לאנשים, ללקוחות ורכשתי את אמונם,” סיפרה. “זה לא היה רק עישונים, מי שהיה מעשן היה מגיע לסמים קשים יותר. גם קטינים נכנסו למעגל הזה והשתמשו בסמים קשים. זה מה שעשה את התפקיד לשליחות בעיניי, הרגשתי שאני עושה כאן משהו משמעותי”.

לדבריה במהלך המבצע הסמוי שנמשך חודשים היו פעמים שתקף אותה פחד. “לא פחדתי פיזית להיפגע אבל היו חששות. היו רגעים שחששתי שאני לא אצליח, שיעלו עליי”, סיפרה הסוכנת.

“אתם יכולים להיות גאים בעינב, שבקור רוח רכשה את אמון החשודים והפלילה עשרות מהם בסחר בסמים, ונטלה חלק של ממש במאבק בנגע החברתי הזה”, אמר הבוקר מפקד מחוז המרכז במשטרה, ניצב מוטי כהן, לבני משפחתה, בזמן שהעניק לה מדים ואקדח בטקס חגיגי.

צפו:

ראו עוד:
מכר קנאביס בפייסבוק – נעצר על ידי שוטר סמוי
שוטר סמוי קנה מריחואנה מילד אוטיסט

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר