בתוך שבוע: מאות שתילי קנאביס נתפסו ברחבי הארץ

שבוע עמוס עבר על משטרת ישראל בתחום תפיסות מגדלי קנאביס. 4 דיווחים על מעצרי חשודים בגידול ברחבי הארץ.

המשטרה מדווחת על ארבעה מקרים שונים במהלכם נתפסו מאות שתילי קנאביס בערים וישובים בכל רחבי הארץ במהלך השבוע האחרון.

אתמול (שישי) נעצרו שני חשודים בעיר בית שמש לאחר שבאחד הבתים אותרו עשרות שתילי קנאביס בשלבי גידול שונים. מעצרם הוארך בבית משפט השלום בירושלים.

תפיסת קנאביס בית שמש
תפיסת קנאביס בית שמש

מוקדם יותר אתמול דיווחה המשטרה על מעצרם של שני חשודים נוספים, בני זוג, בחשד שהקימו חדרי גידול קנאביס בבית ביישוב ליבנים השוכן באזור הכנרת.

על פי הדיווח נתפסו 300 שתילי קנאביס במשקל כולל של כ-50 ק”ג. בני הזוג, בשנות ה-20 לחייהם, נעצרו והובאו להארכת מעצר בבית משפט השלום בנצרת.

תפיסת קנאביס ליבנים
תפיסת קנאביס ליבנים

ביום שלישי דיווחה המשטרה על מעצרו של חשוד בן 29, תושב הכפר ראמה שבגליל, לאחר שבמכולת שבבעלותו נתפסו צמחי קנאביס במשקל 6 ק”ג בשווי שעל פי המשטרה עומד על כ-300 אלף ש”ח. הוא הובא להארכת מעצרו בבימ”ש השלום בעכו.

תפיסה קנאביס ראמה

עוד ביום שלישי דיווחה המשטרה כי חשפה שטח בחורשה ביישוב פאסוטה שבצפון הארץ, בו גודלו כמה עשרות שתילי קנאביס במשקל כ-10 ק”ג. חשוד בשנות ה-40 לחייו נעצר כשהגיע לטפל בצמחים. מעצרו הוארך בבימ”ש השלום בחיפה.

תפיסה קנאביס פאסוטה

מהמשטרה נמסר כי “משטרת ישראל תמשיך להפעיל מגוון אמצעים, יכולות מבצעיות ומודיעיניות, במטרה להילחם ולסכל הפצת סמים מסוכנים על מנת לאפשר שגרת חיים תקינה ובטוחה לאזרחים שומרי החוק ולמצות את הדין עם מבצעי העבירה.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר