ברשות למלחמה בסמים לא אוהבים את סרטוני התעמולה המופצים בשמה

סרטוני תעמולה חדשים המציגים את הנזק האדיר לו גורם לכאורה שימוש חד פעמי בקנאביס מופצים בימים אלו בפייסבוק. הסרטים מציגים את הלוגואים של ממשלת ישראל והרשות למלחמה בסמים, מה שגורם לרבים לחשוב שמדובר בוידאו מטעמה. “אם נדע מי עושה את זה ננקוט בצעדים,” מזהירים ברשות.

ברשות למלחמה בסמים אמנם חושבים שג’וינט אחד במסיבה יכול להרוס לאנשים את החיים, אבל פחות מחבבים את הסרטונים המופצים ברשת לאחרונה ובהם מוצג הנזק האדיר לכאורה לו גורם שימוש חד פעמי בקנאביס.

הסיבה לחוסר שביעות הרצון של הרשות היא כמובן לא המסר החריג והבלתי סביר בוידאו – שאמנם סאטירי במקרה זה אך מזכיר את טענות הרשות על הנזק לו גורם ג’וינט אחד – כי אם העובדה שבפתיח הסרטון מופיע לוגו הארגון לצד לוגו ממשלת ישראל, מה שגורם לרבים להאמין כאילו באמת מטעם הרשות.

צפו:

https://www.facebook.com/765814280198209/videos/932631760183126/

בסרטון שפורסם על ידי דף הפייסבוק “בריצי TV” וזכה כבר למאות אלפי צפיות ביממה האחרונה, נראה צעיר המגיע לשמור על הכלב של שכנתו ולאחר ג’וינט אחד נתקף בהתקף מאנצ’יז וטורף את הכלב בעודו חי.

סרטון זה הוא המשך לסרטון קודם של אותם יוצרים שפורסם עוד בשנה שעברה ובו נראה צעיר אחר שמעשן ג’וינט אחד ומיד יוצא למסע הרג המוני תוך שהוא יורה בעשרות מחבריו ללימודים.

https://www.facebook.com/765814280198209/videos/765834376862866/

כבר בשנה שעברה ניסו ברשות להבין מי עומד מאחורי הסרטון הראשון בכדי לנקוט נגדו באמצעים על שימוש בלוגו של הארגון, אך ללא הצלחה. כעת, כך לדבריו של דובר הרשות, הם מתכוונים לנקוט גם באמצעים אם יוודא להם מי העומד מאחורי הפקת התשדירים.

בעקבות התפשטות הסרטונים ברשת פרסמו ברשות למלחמה בסמים תגובה רשמית:

כמו כן בעקבות טענות הרשות על כך שג’וינט אחד יכול להרוס את החיים פירסם אסף הראל קטע קומי בו צחק על מדיניות הרשות. אמש (ש’) – כמו פעמים רבות בעבר – נפרץ שוב אתר הרשות ובמקומו הוצגו סיסמאות בעד קנאביס:

ראו עוד:
ברשות למלחמה בסמים לא יודעים איפה יש לגליזציה
מנכ”ל הרשות מסרב לעימות מצולם בנושא קנאביס

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר