ברשות למלחמה בסמים לא אוהבים את סרטוני התעמולה המופצים בשמה

סרטוני תעמולה חדשים המציגים את הנזק האדיר לו גורם לכאורה שימוש חד פעמי בקנאביס מופצים בימים אלו בפייסבוק. הסרטים מציגים את הלוגואים של ממשלת ישראל והרשות למלחמה בסמים, מה שגורם לרבים לחשוב שמדובר בוידאו מטעמה. "אם נדע מי עושה את זה ננקוט בצעדים," מזהירים ברשות.

ברשות למלחמה בסמים אמנם חושבים שג'וינט אחד במסיבה יכול להרוס לאנשים את החיים, אבל פחות מחבבים את הסרטונים המופצים ברשת לאחרונה ובהם מוצג הנזק האדיר לכאורה לו גורם שימוש חד פעמי בקנאביס.

הסיבה לחוסר שביעות הרצון של הרשות היא כמובן לא המסר החריג והבלתי סביר בוידאו – שאמנם סאטירי במקרה זה אך מזכיר את טענות הרשות על הנזק לו גורם ג'וינט אחד – כי אם העובדה שבפתיח הסרטון מופיע לוגו הארגון לצד לוגו ממשלת ישראל, מה שגורם לרבים להאמין כאילו באמת מטעם הרשות.

צפו:

למה לא כדאי לעשן מריחואנה

תשדיר הממשלה החדש נגד מריחואנה פשוט עובר כל גבול. (סאטירה)

Geplaatst door ‎Baritzy TV בריצי טי וי‎ op Zaterdag 18 juni 2016

בסרטון שפורסם על ידי דף הפייסבוק "בריצי TV" וזכה כבר למאות אלפי צפיות ביממה האחרונה, נראה צעיר המגיע לשמור על הכלב של שכנתו ולאחר ג'וינט אחד נתקף בהתקף מאנצ'יז וטורף את הכלב בעודו חי.

סרטון זה הוא המשך לסרטון קודם של אותם יוצרים שפורסם עוד בשנה שעברה ובו נראה צעיר אחר שמעשן ג'וינט אחד ומיד יוצא למסע הרג המוני תוך שהוא יורה בעשרות מחבריו ללימודים.

תשדיר ממשלה נגד מריחואנה

בדיוק כשחשבנו שהממשלה מתחילה לתמוך בלגליזציה, היא מוציאה תשדיר כזה. ממש הגזימו הפעם. (סאטירה).

Geplaatst door ‎Baritzy TV בריצי טי וי‎ op Donderdag 16 juli 2015

כבר בשנה שעברה ניסו ברשות להבין מי עומד מאחורי הסרטון הראשון בכדי לנקוט נגדו באמצעים על שימוש בלוגו של הארגון, אך ללא הצלחה. כעת, כך לדבריו של דובר הרשות, הם מתכוונים לנקוט גם באמצעים אם יוודא להם מי העומד מאחורי הפקת התשדירים.

בעקבות התפשטות הסרטונים ברשת פרסמו ברשות למלחמה בסמים תגובה רשמית:

כמו כן בעקבות טענות הרשות על כך שג'וינט אחד יכול להרוס את החיים פירסם אסף הראל קטע קומי בו צחק על מדיניות הרשות. אמש (ש') – כמו פעמים רבות בעבר – נפרץ שוב אתר הרשות ובמקומו הוצגו סיסמאות בעד קנאביס:

ראו עוד:
ברשות למלחמה בסמים לא יודעים איפה יש לגליזציה
מנכ"ל הרשות מסרב לעימות מצולם בנושא קנאביס


ערוצים מומלצים

ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button