בראשון הקרוב: כנס “סיכוי אמיתי ללגליזציה” של מפלגת ‘מרצ’

בכנס שיערך ב-‘בית ציוני אמריקה’ ישתתפו ח”כ תמר זנדברג, חוקרים ואנשי תרבות שידונו ביתרונות הסדרת שוק הקנאביס בישראל ובצעדים הנדרשים לשינוי החקיקה בעתיד. אז למה תומכי ‘עלה ירוק’ כועסים?

מאת: זיו ג’ניסוב

מפלגת ‘מרצ’ היא נכון לעכשיו המפלגה המכהנת היחידה במערכת הבחירות הנוכחית שמתייחסת במצע שלה לקידום נושא הפסקת ההפללה של צרכני הקנאביס בישראל, כאשר את חזית המאבק מובילה מס’ 5 ברשימה, ח”כ תמר זנדברג שהספיקה להגיש בכנסת האחרונה כבר מספר הצעות חוק בנושא.

אתמול פורסם בדף הפייסבוק של המפלגה על כנס פתוח לציבור שכותרתו “סיכוי אמיתי ללגליזציה”:

“מרצ גאה לעמוד בחזית המאבק למען לגליזציה ולארח כנס מקיף בנושא בהשתתפות: ח”כ תמר זנדברג, מובילת המאבק למען לגליזציה בישראל, שתספר על האתגר החקיקתי ועל הדרך שכבר נעשתה. ירדן גזית, חוקר ממכון ירושלים לחקר שווקים, שיסביר את היתרונות הכלכליים הברורים. השחקנית אורנה פיטוסי. ד”ר ריק דובלין וסוזן סיסלי, חוקרים מובילים בתחום הקנאביס בארה”ב יסבירו על הקשר בין מריחואנה לבריאות”.

הכנס יערך כאמור ביום ראשון הקרוב (1.3) בבית ציוני אמריקה ברחוב אבן גבירול 30, ת”א.

גם זה בטח יעניין אותך

פרסום הפוסט על הכנס בדף הפייסבוק של המפלגה זכה למאות שיתופים ותגובות, אך בזמן שחלק מהתגובות היו אוהדות ותומכות, נראה כי רבים הביעו את אכזבתם מפעילות המפלגה לקידום הנושא בשנים עברו, וטענו כי ‘מרצ’ מנצלת את רעיון הלגליזציה ככלי למשיכת קולות – “מעריכה את תמר זנדברג על פועלה ואת מרץ על האומץ לתמוך בלגליזציה” הגיבה אחת הגולשות לפוסט: “אבל בכנסת האחרונה לא הושקע שקל בקידום הנושא. אנחנו נכניס את עלה ירוק ונדאג שהאינטרס הזה עולה לראש סדר היום”, גולש אחר כתב: “היי אתם שם במרצ, רק בגלל שאמרתי לכם אתמול בערב במענה לסקר הטלפוני שלכם שאני מתלבט ביניכם לבין עלה ירוק נזכרתם להתחיל לדבר על לגליזציה?”.

ראו גם:
תמר זנדברג: “גם לחיילים מותר לעשן חשיש”
תמר זנדברג: “עישנתי קנאביס – זה מעשה נורמטיבי לחלוטין”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר