טוען...

בקרוב: אבי מזגנים – סרט סטלנים ישראלי חדש

יוצרי טרילוגיית סרטוני היוטיוב “אבי מזגנים” – או “מייקי וזיקו מחפשים כיוון” – רוצים כעת להפיק סרט קומדיה לסטלנים באורך מלא, וזקוקים לעזרת הקהל במימון ההפקה.

שלושת סרטי “אבי מזגנים” (פרק 1, פרק 2, פרק 3) צברו כבר למעלה מ-50 אלף צפיות ביוטיוב, וכעת מתכנן הבמאי והמפיק מוטי אדיב לנסות ולהרים את סרט הסטלנים הישראלי הראשון – והוא זקוק לעזרתכם.

“בעקבות ההצלחה של הטרילוגיה ‘אבי מזגנים’ ביו-טיוב החליטה קבוצת ‘במבוק’ הכוללת את: מוטי אדיב, יהונתן בר-אילן, מיכאל הנגבי (מייקי) ויוני זיכהולץ (זיקו), לצאת במסע גיוס ושיתוף הקהל במסעם החדש. למה? כי מאז ‘עזית הכלבה הצנחנית’ דרך ‘מציצים’ ועד ‘מבצע סבתא’ לא הייתה קומדיה כזאת”.

כך כותבים חברי הקבוצה בפרוייקט המימון החברתי שפתחו באתר “מימונה” ובמסגרתו מקווים הם להצליח לגייס 50,000 ש”ח בכדי להפיק כאמור את סרט הסטלנים הישראלי הראשון.

החברים מבטיחים שאם הסכום לא יגוייס, כספם של התורמים יוחזר להם, אך נשבעים שאם תעזרו להפוך את החלום למציאות, לא תצטערו כל כך.

והם אפילו הפיקו קטע וידאו מיוחד שיגרום לכם להכניס את היד לכיס ולעזור במימון הפרוייקט.

צפו:

לתורמים מובטחות תשורות ומתנות שונות ביניהן פוסטרים חתומים, DVD עם הקדשה אישית, כרטיסים למופעי סטנדאפ, ביקור בסט ואפילו השתתפות בסרט.

עד כה נתרמו למעלה מ-5,000 ש”ח.

מעוניינים לעזור? תרמו כאן:

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר