בפייסבוק: המפלגה הגדולה בישראל – עלה ירוק

דף הפייסבוק של ‘עלה ירוק’ עומד על למעלה מ-74,000 סימוני ‘אהבתי’ (לייק) – מה שהופך אותה למפלגה הגדולה ביותר בישראל בפייסבוק. שם הדף, שעוד נושא את שם הרשימה הקודמת, יתוקן בימים הקרובים.

דף הפייסבוק של מפלגת ‘עלה ירוק’ הוא הגדול ביותר מכל המפלגות בישראל ובו למעלה מ-74,000 עוקבים. הדף חזר אמש לידיה של המפלגה לאחר שיו”ר המפלגה הקודם, שהחזיק בו בכח בניגוד לדרישת המפלגה, חזר בו מהתעקשותו והשיב את השליטה לידיה.

בפגישה שנערכה אמש בתל אביב שוחחו יו”ר המפלגה הקודם, ירון לרמן, והיו”ר החדש ועורך המגזין לשעבר, אורן ליבוביץ’, והסכימו להשאיר את המחלוקות מאחור ולאפשר למפלגה להתחיל בקמפיין הבחירות בדף חלק וללא משקעים מן העבר. הדף הוחזר לידי המפלגה ובקרוב יעודכן שמו כך שיישא את שם המפלגה המקורי.

יעל תותחני
עו”ד יעל תותחני, יועמ”ש ‘עלה ירוק’

על פי הסיכום בין השניים, שנחתם בעזרתה של עו”ד יעל תותחני, יועמ”ש המפלגה, נקבע כי יו”ר עלה ירוק אורן ליבוביץ’ ויו”ר עלה ירוק היוצא ירון לרמן, מצרים על המחלוקות המשפטיות שנתגלעו ביניהם והם שמחים על כי הצליחו לפתור אותן באופן חברי.

עוד סוכם כי מפלגת עלה ירוק חוזרת בה מכלל הטענות אשר הועלו כנגד מר לרמן ומנגד לרמן חוזר בו מכל הטענות אשר העלה נגד ליבוביץ’. הצדדים התנצלו אחד בפני השני ומר לרמן מברך את ליבוביץ’ לרגל היכנסו לתפקיד החדש ומאחל לו הצלחה רבה. מר לבוביץ’ מודה ביותר למר לרמן על פועלו עד היום ותרומתו הרבה למפלגת עלה ירוק.

אמש פירסמה המפלגה הודעה בדף הפייסבוק ובה נכתב כי “בעקבות הסדר קיבלנו בחזרה את הדף שלנו ואיחדנו אותו עם הדף החדש שהוקם. שם הדף ישונה בימים הקרובים ל”עלה ירוק”, ואנו נתחיל מחדש את מסע הבחירות, בכל הכח עד לכניסה לכנסת, להפסקת ההפללה ולהסדרת השימוש בקנאביס לצרכי פנאי בחוק!”

גם זה בטח יעניין אותך
אורן ליבוביץ' ירון לרמן
אורן ליבוביץ’ וירון לרמן, אמש בפגישת הפשרה

כאמור, דף הפייסבוק שחזר לידיה של ‘עלה ירוק’ הוא דף המפלגה הגדול ביותר בישראל עם 74,000 לייקים, כאשר אחריו נמצאים ברשימה דף הפייסבוק של מרצ עם 64,000, ישראל ביתנו עם 44,000, הבית היהודי עם 27,000, העבודה עם 24,000, הליכוד עם 19,000, יש עתיד עם 10,000 ו’כולנו’ של משה כחלון עם 5,000 לייקים בלבד.

עם זאת יש לציין כי מועמדי המפלגות הגדולות מחזיקים בדפים אישיים גדולים בהרבה: ראש הממשלה נתניהו עם למעלה ממליון לייקים בדף, נפתלי בנט עם 387,000 לייקים, יאיר ללפיד עם 370,000 לייקים, אביגדור ליברמן עם 192,000 לייקים, ציפי לבני עם 95,000 לייקים, זהבה גלאון עם 67,000 לייקים, משה כחלון עם 54,000 לייקים, אריה דרעי עם 53,000 לייקים ובוז’י הרצוג עם 52,000 לייקים.

ראו עוד:
עו”ד דקל עוזר מצטרף לעלה ירוק
ד”ר ברקת שיף מצטרפת לעלה ירוק

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר