מגלגל...

בעקבות העלייה במחירים: הנחה גורפת על תפרחות קנאביס רפואי

תפרחות קנאביס רפואי של חברת BOL פארמה יימכרו בעבור 125 ש"ח לשקית החל מיום חמישי הקרוב. שתי שקיות קנאביס חינם יינתנו למטופלים הזכאים ל-60 גרם קנאביס בחודש. כל זאת בתגובה לעליית המחירים בבתי המרקחת.

אחרי שהודיעה על הנחה ברכישת שמן קנאביס לילדים אוטיסטים, מפרסמת חברת BOL פארמה (“שאיפה לחיים”) על הנחה חדשה גם ברכישת תפרחות קנאביס – ולכלל המטופלים.

ההנחה תינתן החל מיום ה’ הקרוב (1.8) ועד סוף שנת 2019 בכל בתי המרקחת, כך שהמחיר החודשי לא יעלה בשום מקרה על יותר מ-500 ש”ח לחודש לכל מטופל.

לדברי החברה הנחה זו מגיעה בעקבות חשיפת מגזין קנאביס על שיא חדש במחירים שגובה חברת “שיח”, המבקשת עד 210 ש”ח לאריזה בודדת של קנאביס רפואי.

החברה מבהירה כי החל מיום חמישי ארבע האריזות הראשונות של קנאביס רפואי מכל סוג שהוא תעלינה 125 ש”ח לכל אריזה, ו-500 ש”ח בסך הכל.

שתי האריזות הבאות תינתנה ללא תשלום, ואילו עלות כל אריזה נוספת מעבר ל-6 האריזות שצויינו לעיל, תעמוד על מחיר מופחת של 100 ש”ח לאריזה.

יחד עם זאת מטופלים רבים מתלוננים בחודשים האחרונים על איכות הקנאביס הרפואי של חברת BOL פארמה וכן על מחסור חמור שלא מאפשר רכישת מוצרים גם אם מוצעים בהנחה.

בתשובה לטענות על כך שאין טעם בהנחה כאשר אין מלאי של מוצרים על המדף, מבהירה החברה כי “להערכתנו כבר לקראת סוף השבוע הראשון של אוגוסט תחל אספקה משמעותית של מלאי התפרחות ה’גבוהות’ (T20), ועד אמצע החודש תסופק אספקה נוספת של היתר”.

מהחברה נמסר כי “בשבועות האחרונים אנו שומעים כי מטופלים הצורכים קנאביס רפואי מביעים חשש מעליית מחירי התפרחות והשמנים במסגרת האסדרה החדשה של משרד הבריאות, לעומת המחירים באסדרה הישנה אשר עמדו על 370 ש”ח בחודש למטופל ללא קשר לכמות הנצרכת”.

עוד הוסיפו כי “כחברת הקנאביס הרפואי הגדולה והמובילה בישראל אנו רואים עצמנו אחראים ליצירת נגישות וכן כסמן ערכי בהתנהלות הוגנת כלפי המטופלים. מתוך אחריות ורגישות תאגידית וחברתית אנו מוצאים לנכון להסיר את דאגת המטופלים מעול כלכלי אפשרי הנובע משימוש בקנאביס לצרכים רפואיים במסגרת האסדרה החדשה”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר