בעל הפיצריה שפיזר ‘נייס גאי’ על פיצה של שוטרים נאשם בהרעלה

“השוטר נשמע לי קליל, אז במקום אורגנו פיזרתי נייס גאי” הסביר שמחה אבזוב, בעל פיצריה בחולון, את התעלול שעשה לפני שנה וחצי והוביל פיצה לבדיקת מעבדה ושני שוטרים לבדיקות בבית החולים. הבוקר מדווחת הפרקליטות כי כתב אישום הוגש כנגדו.

במאי 2015 דווח לראשונה כי בעל פיצריה מחולון נעצר לאחר שפיזר על פי החשד תערובת ‘נייס גאי’ (סמי פיצוציות) על פיצה שהזמינו ממנו שוטרים.

בתחילה חששו במשטרה כי החומר שפוזר על הפיצה היה אקסטזי ובעקבות פנייה של כתב מגזין קנאביס מסרו במשטרה כי “אחת הסברות הייתה כי הסיבה נעוצה באוכל אותו אכלו השניים זמן מה קודם” וכי “הפיצה נשלחה לבדיקה, אך טרם חזרו התוצאות”.

לאחר מספר ימים כבר הגיעו ממצאי בדיקת המעבדה לידי המשטרה ועל פיהן נמצא כי מדובר היה ב’נייס גאי’ – הסם הסינטטי הנפוץ.

בעת מעצרו הודה בעל הפיצריה כי ידע שהפיצה מיועדת לשוטרים וכי במקום אורגנו הוא פיזר עליה ‘נייס גאי’. “ידעתי שהפיצה מיועדת לשוטרים, אבל השוטר נשמע לי קליל בטלפון ואמר לי להוסיף מה שבא לי, אז במקום אורגנו פיזרתי נייס גאי,” הסביר.

הבוקר (ג’) מדווחת פרקליטות מחוז תל אביב כי הגישה לבית משפט השלום בעיר כתב אישום נגד שמחה אבזוב, בן 30 מחולון, שפיזר סם פיצוציות מסוג “נייס גאי” על פיצה שמכר לשני שוטרים. אבזוב מואשם בשימוש ברעל מסוכן.

על פי כתב האישום, באחד מלילות חודש מאי 2015 עבדו שני השוטרים בתחנת המשטרה של מרחב יפתח. המאבטח בתחנה צלצל לפיצרייה של הנאשם והזמין ממנו פיצה עם תוספות עבורו.

מיד לאחר ההזמנה, פנה הנאשם לשני אנשים שזהותם לא ידועה, אשר שהו בקיוסק סמוך והחזיקו חומר שמרכיביו אינם ידועים, מסוג “נייס גאי”.

הנאשם ביקש מהם חלק מהחומר ופיזר אותו על הפיצה אותה הכין עבור המאבטח כשהוא יודע כי החומר מזיק ובמטרה להרגיזו. בהמשך מסר הנאשם למאבטח את הפיצה. מהפיצה אכלו המאבטח ושני השוטרים.

מספר דקות לאחר אכילת הפיצה חשו השלושה ברע ובעקבות כך פונו השוטרים לבית חולים לצורך טיפול רפואי ועריכת בדיקות.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר