בני ברק: 44 קילוגרם קנאביס נתפסו בדירה בעיר

המשטרה מדווחת על תפיסה של 44.5 קילוגרם קנאביס ארוז בשקיות שנתפס בדירה בבני ברק. על פי הדיווח מדובר בשווי מוערך של 3.5 מיליון ש”ח. תושב העיר בן 29 נעצר.

משטרת ישראל מדווחת על תפיסה של 44.5 ק”ג קנאביס מחולק לשקיות בדירה בבני ברק. תושב העיר בן 29 נעצר אתמול (א’) לאחר פעילות סמויה של בלשי משטרה.

על פי הדיווח מדובר בשווי מוערך של 3.5 מיליון ש”ח. בדירה נמצאו גם 6 טלפונים ניידים ומשקל מסחרי.

יש לציין שעל פי מחירי השוק מדובר בשווי נמוך מזה שציינה המשטרה. על פי חישוב המשטרה מדובר בערך של 76 אלף ש”ח לקילוגרם קנאביס, בעוד שבטלגראס למשל נמכר קילוגרם קנאביס במחיר של בין 38 ל-52 אלף ש”ח לקילוגרם.

44 קילוגרם מריחואנה

על פי הדיווח: “אתמול( 22.10) נעצר חשוד (בן 29 תושב בני ברק) בחשד כי הקים במחסן שהשכיר מעבדת סמים מסוג מריחואנה. בפעילות סמויה של בלשי המשטרה, שהפכה אתמול לגלויה, נחשפה מעבדת סמים בלב בני ברק.”

עוד דווח כי “בדירה נתפסו כ 44.5 ק”ג שתילים מיובשים של סם מסוכן מסוג מריחואנה כשהם מחולקים בשקים ומוכנים לייצוא. עוד נתפסו בדירה 6 טלפונים ניידים ומשקל מסחרי. החשוד נעצר כאמור והוא הובא לחקירה בתחנת דן. היום הובא החשוד לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בת”א ומעצרו הוארך עד יום ו'( 27.10). החקירה נמשכת.”

44 קילוגרם מריחואנה

“משטרת ישראל ממשיכה הפעילות הגלויה והסמויה כל העת במסגרת מלחמתה הבלתי מתפשר כנגד יצוא, יבוא וסחר בסמים המופצים בקרב האוכלוסיה,” מסרה דוברות המשטרה. “נגע הסמים הינו פגע רע ומי שעוסק בגידולם פוגע בגופו של הציבור ובבריאותו וזאת על חשבון עשיית רווח קל.”

יש לציין כאמור שעל פי המחירים בטלגראס, העלות של קילוגרם קנאביס נמוכה מזו שציינה המשטרה בדיווח:

מחיר קילוגרם קנאביס
מחיר קילוגרם קנאביס בטלגראס
חדשות