טוען...

בניסיו דל טורו: “מריחואנה זה צמח מרפא, אני לא מבין למה מתייחסים לזה כמו אל סם”

בניסיו דל טורו, שמשתתף בסרט החדש של אוליבר סטון: “Savages”, אמר השבוע לכתבים כי הוא תומך בלגליזציה של קנאביס.

השחקן הפורטוריקני במוצאו, בניסיו דל טורו, המוכר בתפקידיו בסרטים כמו “פחד ותיעוב בלאס וגאס”, “טראפיק”, “21 גרם” ו”עיר החטאים”, הוא אחד השחקנים המוערכים ביותר בהוליווד.

בניסיו דל טורו

לפני מספר חודשים יצא לאקרנים סרט חדש בכיכובו של דל טורו “Savages”, סרטו של הבמאי הנודע אוליבר סטון, שגם הוא יצא בהצהרה כי הוא תומך בלגליזציה של מריחואנה.

“הייתי בויאטנם זמן רב והשימוש במריחואנה עשה בשבילי את ההבדל בין להישאר בן-אדם ללהפוך לחיה. הרבה חיילים השתמשו במריחואנה שם ומבחינתי המריחואנה הצילה לי את החיים”, אמר סטון.

“זה לא שלא הייתי חייל טוב. הייתי מצטיין ואף קיבלתי עיטור גבורה. אבל המריחואנה שמרה לרבים מאיתנו על השפיות. אלו ששתו אלכוהול הלכו ורצחו ואנסו נשים ושרפו כפרים. דברים שאני חשבתי שהם לא הכרחיים כלל. אלו שעישנו היו בעלי ערך רב יותר לחיים”.

קיראו עוד: אוליבר סטון: “אני חושב שגראס זו מתנה של אלוהים”

כעת נראה שהשחקן הולך בעקבות הבמאי כשהשבוע אמר דל טורו לעיתונאים כי הוא תומך בלגליזציה של מריחואנה. “אני חושב שמריחואנה היא צמח שגדל באדמה באופן טבעי ויכול לעזור לאנשים רבים שזקוקים לו,” אמר דל טורו.

Savages
מתוך הסרט החדש

“למה שמישהו יתייחס אל הצמח הזה כמו אל סוג של סם? זה בוודאי לא יותר גרוע מאלכוהול,” הוסיף. “למה שהמדינה לא תמסד ותפקח אחר המוצר הזה כמו כל מוצר אחר בשוק?”

“הטענה המרכזית של המתנגדים היא שמריחואנה מובילה לסמים אחרים קשים יותר אבל זה לא מדוייק בכלל. אלכוהול מסוכן הרבה יותר. נסה לתת לילד בן 10 שלושה שוטים של טאקילה כל בוקר ועד גיל 13 הוא יהיה מכור לקראק.” סיכם דל טורו.

צפו בטריילר מתוך הסרט החדש:

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר