בן 68 מת בדרך למאסר לאחר שנשפט בגין סחר לא חוקי במריחואנה רפואית

ריצ'רד פלור, בעלים של חברה לאספקת קנאביס רפואי במונטנה שבארה"ב, נפטר השבוע בעת שהועבר לכלא פדרלי. פלור, אשתו שרי ובנם ג'אסטין, נשפטו כולם בגין סחר בלתי חוקי במריחואנה רפואית שניהלו מביתם בעיירה מיילס במונטנה, ארה"ב.

ריצ'רד פלור
ריצ'רד פלור, בעלים של חברה לאספקת קנאביס רפואי, נפטר בדרכו לבית הסוהר לאחר שנשפט בגין סחר לא חוקי במריחואנה רפואית.

פלור היה שותף בבית עסק לממכר מריחואנה רפואית שסיפק את התרופה לכ-300 מטופלים ונחשב לעסק המצליח ביותר בעיר. אך זה כנראה לא הספיק לו וביחד עם אשתו שרי בת ה-55 ובנם ג'אסטין בן ה-35 , גידל פלור קילוגרמים רבים של מריחואנה רפואית בביתו הפרטי וסיפק את התוצרת לכל דורש ולא במסגרת המותרת לו בחוק כספק קנאביס רפואי.

במסגרת תכנית פשיטות של המשטרה הפדרלית על ספקי קנאביס רפואי ומכללות ללימודי קנאביס ברחבי ארה"ב, פשט ה-DEA גם על בית העסק לממכר מריחואנה רפואית בו היה שותף פלור. סוכנים פדרליים פרצו למשרדי החברה "מונטנה-קנאביס" כמו גם למשרדיהן של 12 ספקי קנאביס אחרים במדינת מונטנה.

במשפט שנערך בחודש אפריל השנה, הודה ריצ'רד פלור בן ה-68 באישומים נגדו ונשפט ל-5 שנות מאסר בפועל. הוא ביקש רחמים מבית המשפט עקב מצבו הבריאותי הרעוע וביום ד' השבוע נשלח אל הכלא הפדרלי מבית המעצר הפרטי בו שהה. בדרכו לכלא לקה פלור בשני התקפי לב קטלניים ומת במקום.

בני משפחת פלור הואשמו בגין הקמת בית גידול שהיה אמור לספק יותר מ-100 ק"ג של מריחואנה שיופצו בערים שונות ברחבי מדינת מונטנה, החזקת 28 כלי נשק (אקדחים, רובים ונשקים אוטומטיים) והלבנת כספים אותם העבירו דרך חשבונות בנק שונים. סוכנים פדרליים סיפרו כי בני המשפחה הרוויחו כ-2 מיליון דולר מהפעילות בה עסקו עוד משנת 2007.

ריצ'רד פלור בימים טובים יותר

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט