מגלגל...

בן 17 נתפס עם 400 גרם קנאביס: סחר בעקבות איומים על חייו

צעיר בן 18 שידל קטין בן 17 למכור עבורו קנאביס לקטינים ואיים על חייו תוך שהוא גובה ממנו ריבית גבוהה. השניים נעצרו.

המשטרה מדווחת על סיום חקירה בפרשיית נוער של מכירת קנאביס ע”י חשוד מכפר סבא לאחרים ובהם גם קטינים, תוך כדי שהוא מפעיל קטין במכירת הקנאביס ומאיים עליו בפגיעה בחייו. החשוד נעצר והיום הוגשו נגדו כתב אישום ובקשת מעצר.

על פי דיווח המשטרה “נוהלה במהלך השבועות האחרונים חקירה במחלק הנוער של משטרת ישראל בפרשיית מכירת סמים לקטינים. החקירה החלה בפעילות משטרתית נגד מכירת נפצים וצעצועים מסוכנים במהלכה בוצע חיפוש ביום 17.3.19 בדירת אחר ברח’ דניאל בכפ”ס. במהלך החיפוש ביקשו השוטרים מאישה שעבדה בדירה כמטפלת להזדהות ובתגובה האישה הפנתה את השוטרים בסמוך למקום לדירתה. עם כניסת השוטרים לדירה, הריחו ריח חזק של סמים והבחינו בבנה (קטין בן 17) שהציג בפניהם את הסמים שבחדרו ובהם 4 שקיות של סמים מסוג קנאביס במשקל של כ-480 גרם”.

בן 17 נתפס עם 400 גרם קנאביס

מחקירת המשטרה עלה כי הקטין סחר על פי החשד בקנאביס עשרות פעמים בהזדמנויות שונות, בהן מכר קנאביס לבגירים ולקטינים באזור השרון. הקטין שוחרר בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית למשך 5 ימים.

עוד עלה ממהלך החקירה כי הקטין הופעל ע”י החשוד (18 כפ”ס) בכדי שזה ימכור עבורו את הקנאביס, ותודרך ע”י החשוד כיצד למכור אותם, כיצד לערוך סרט עם הקנאביס, מתי לצאת למכירה וכמה קנאביס לקחת איתו.

החשוד נהג לדבר עם הקונים, לתאם איתם עיסקאות ולאחר מכן להתקשר לקטין בכדי שימסור להם את הקנאביס ויקבל תמורה שבהמשך העביר אותה לחשוד.

גם זה בטח יעניין אותך

עוד התברר כי החשוד איים על הקטין שיפגע בו אם לא ימכור עבורו את הקנאביס ודרש ממנו סכום כסף בשווי עשרות אלפי שקלים בעבור כל אותן מכירות קנאביס שהקטין לא הספיק לבצע, כולל ריבית בשווי אלפי שקלים וכן בעבור הלוואה שלווה לקטין.

באחת השיחות של החשוד לקטין הוא נשמע אומר: “בוא תקשיב בספר תורה נודר לך נדר שאם הכסף של הבן אדם לא מגיע היום אחי אתה מת מה זה בבעייתית אחושרמוטה.. תקשיב אתה חייב ארגז של כסף אחי באמא שלי אני… לנתניה, יש את הכתובת שהבאת לי אתמול אני אבוא לשם עכשיו אני רוצה את הכסף שלי שם… תארגן לא מעניין אותי מאיפה”.

בן 17 נתפס עם 400 גרם קנאביס

בשיחה נוספת פירט החשוד לקטין את הסכום אשר לשיטתו חייב לו: “תעשה אחי 16… תעשה אחי עוד 8 שאתה זוכר שהיה לפני, שאמרתי לך פה יש לכם 8… עוד 18 אחי… זהו תוסיף 37 אחי על ה-600 על ה-500 שהיה שם… זהו אחי אני לא בא אחי לעקוץ אותך, כמה זה יצא תגיד לי”.

החשוד נעצר ביום 21.3.19 ומעצרו הוארך מעת לעת בבימ”ש השלום בפ”ת. ביום ראשון 31.3.19 הוגשה נגדו הצהרת תובע ובדיון שהתקיים בעניינו היום הוגש נגדו כתב אישום המכיל 3 אישומים בעבירות של סחר בסמים, אספקת סמים ואיומים. יחד עם כתב האישום הוגשה נגדו גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר