במקום גידולי שדה: מאות שתילי קנאביס נתפסו בחממות המושב

5 חממות במושב בנגב החולשות על שטח של דונם ושימשו בעבר לגידולי שדה, הוסבו על ידי שלושה חשודים לחממות לגידול מריחואנה. השלושה נעצרו ומאות שתילי הקנאביס נעקרו ונשלחו להשמדה.

מאות שתילי מריחואנה נתפסו השבוע במושב בנגב המערבי בתוך 5 חממות של המושב ששימשו בעבר לגידולי שדה וירקות ושוכבות שוממות בשנים האחרונות. שלושה חשודים, תושב המקום ושניים תושבי הפזורה הבדואית, נעצרו בחשד שהסבו את החממות לגידול מריחואנה לצורך סחר.

חממות מושב נגב שתילי מריחואנה

על פי דיווח המשטרה משקלם הכולל של שתילי המריחואנה עומד על 230 ק”ג והם נתפסו לאחר ששכבו במארב והמתינו ל”חקלאים” שיגיעו כדי לטפל בצמחים. “ביום שני בלילה הגיעו שלושת החשודים וכשאלה נכנסו לחממה הם הופתעו על ידי הלוחמים,” נמסר, “בעת ביצוע המעצר השלושה ניסו להימלט אולם בתום מרדף נעצרו והועברו לחקירה ביחידת מגן. מעצרם הוארך עד יום ראשון.”

צפו:

רפ”ק רן שמיר סגן מפקד יחידת מג”ן ציין כי “הפעילות המשטרתית לאורך הגבולות של משטרת המחוז הדרומי לצד הגדר שהוקמה מקשים על נסיונות הברחת הסמים ונעשים נסיונות לאיתור מקומות חלופיים לגידול המריחואנה כמו במקרה הנוכחי, בחממות המשמשות בשגרה לגידולים חקלאים”.

עוד הוא ציין כי יחידת מג”ן פועלת בשילוב זרועות עם יחידות מרחב הנגב והמחוז הדרומי לסיכול נסיונות ההברחה מהגבול ולחשיפת הגידולים באזורים שונים בארץ כדוגמאת שטחי האש שנחשפו השנה והחממות במושבים.

תמונות וסרטונים קרדיט חטיבת דובר המשטרה:

חממות מושב נגב שתילי מריחואנה

חממות מושב נגב שתילי מריחואנה

חממות מושב נגב שתילי מריחואנה

ראו עוד:
10,000 שתילי מריחואנה נתפסו ב-10 חממות גידול
שדה עם 1,200 שתילי מריחואנה נחשף באזור השרון

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר