במונית לאילת: 350 גרם נתפסו בדופן מזוודה

נסיון הברחת קנאביס בלתי חוקי במונית בדרך לאילת: נוסע נתפס כשברשותו 350 גרם מריחואנה ב-4 אריזות שהוחבאו בדופן מזוודה. החשוד טען שהגיע לנופש בעיר אך עורר את חשדם של השוטרים כשהחל להזיע.

שוטרים ממג”ב אילת תפסו 4 אריזות קנאביס בלתי חוקי במשקל של כ-350 גרם ברוטו שהוחבאו בדופן מזוודה. בעל המזוודה נשא את המזוודה במונית שלקח לעיר הדרומית, אך לאחר שהחל להזיע בעת המפגש עם השוטרים, אלו ערכו חיפוש וחשפו את נסיון ההברחה.

על פי דיווח משטרת אילת: “לוחמי מג”ב אילת ביקשו אמש לבדוק נוסע במונית שהגיע לעיר, לאחר שהנוסע נראה לחוץ וטען כי הגיע לנופש ללא תיק. לאחר שאותר תיקו בתא המטען, ערכו הלוחמים חיפוש בו ומצאו שקיות המכילות חומר חשוד כסם שהוסלקו בדופן הכפולה. בנוסף, זה הסליק בתחתוניו סכום של אלפי שקלים. לטענתו זה לשימושו העצמי במהלך הנופש. בתום חקירתו נכלא, והבוקר האריך בית המשפט את מעצרו ביום נוסף.”

מריחואנה מזוודה אילת מונית

מריחואנה מזוודה אילת מונית

בדיווח נמסר עוד כי “במהלך שעות הצהריים הבחינו הלוחמים ברכב המגיע לעיר וביקשו לבדוק את יושביו. בבדיקה שערכו ברכב ישב נוסע אחד והנהג ולטענתם הגיעו ממרכז הארץ. לאור בקשת השוטרים מיושבי הרכב להציג תעודה מזהה החל הנוסע להילחץ ולהזיע, על אף שישב ברכב הממוזג, וטען כי אין ברשותו כל תעודה מזהה. כמו כן, טען הנוסע כי הגיע לנופש באילת, ובעת שנשאל לעניין תיקיו האישיים זה הכחיש כי יש ברשותו תיק ברכב תוך כדי שהנהג סותר בתשובתו את גרסת הנוסע.”

התנהגותו של הנוסע עוררה עליו את חשדם של השוטרים שביקשו בשל כך לערוך חיפוש במזוודה השייכת לו שאותרה בתא המטען ברכב. במהלך החיפוש אותר סכום כסף רב, אלפי ש”ח, מוסלק בתחתוניו, ובחיפוש במזוודה השייכת לנוסע איתרו השוטרים מספר שקיות המכילות חומר החשוד כקנאביס במשקל של מאות גרמים אשר הוסלקו בדופן הפנימית של המזוודה. בעקבות ממצאי החיפוש נעצר הנוסע והועבר לחקירה במשטרת אילת שם טען כי אלו נועדו לשימושו העצמי במהלך חופתו. בסיום חקירתו נכלא. לאחר ששלשום הוארך מעצרו ביום נוסף, הוגשה אתמול (ד) הצהרת תובע ובקשה להארכת מעצרו בכוונה להגיש כתב אישום כבר בתחילת השבוע הקרוב.

ראו עוד:
צפו: מזוודת החשיש – חיילים רואים חשיש בפעם הראשונה
10 נסיונות הברחת סמים שנכשלו

חדשות
שינוי גודל פונט
מלאי