מגלגל...

בלאק דליה: צנצנת חדשה שומרת על הקנאביס טרי למשך שנים

פרחי קנאביס אמנם אינם מתקלקלים במהרה, אבל ה-THC בהם מתפוגג אט אט ומשתנה. פיתוח חדש מבטיח כעת לשמור על הקנאביס טרי ואפקטיבי לשנים ארוכות. הכירו את “בלאק דליה” – צנצנת בעלת מערכת בקרת לחות הזמינה כעת לרכישה בקמפיין מימון המונים. צפו:

https://www.facebook.com/NowThisWeed/videos/1003673879715077/

ישנם כמה טיפים חשובים לשמירה על איכות פרחי קנאביס לאורך זמן (ראו כאן), ומלבד הטמפרטורה, אחוזי הלחות, התאורה ועוד, אחד הגורמים החשובים המשפיעים על הישמרות הקנאביס ואיכותו הוא אופן האריזה.

באופן כללי עדיף לשמור את הפרחים בצנצנת זכוכית החסינה לקרני UV, זאת מאחר וקרני השמש פוגמות באיכות הקנבינואידים ומעודדות את תהליך ה”דה-קרבוקסילציה” – התהליך בו הופך הקנבינואיד הלא-פסיכואקטיבי והבריא מאוד למאכל THCA שבצמח הטרי – לקנבינואיד הפסיכואקטיבי THC.

אם משאירים את פרחי הקנאביס לאורך זמן רב מדי מתפרק ה-THC אט אט והופך ל-CBN, קנבינואיד פסיכואקטיבי בפני עצמו אך בעל השפעה מעט שונה מזו של ה-THC, מעייפת הרבה יותר וגורמת לעתים לשיעול.

למעשה מוערך כי פרחי קנאביס המאוחסנים בשקית ניילון, בצנצנת זכוכית רגילה, או בקופסת מתכת, מאבדים בכל חודש בין 5 ל-8 אחוז מכמות ה-THC שלהם – כלומר שלאחר שנה שלמה הקנאביס שלכם יהיה בעל 50% פחות THC.

שמירת תוקף ה-THC לשנים

בלאק דליה” (Black Dahlia) הוא שמו של פיתוח חדשני שאמור לפתור את בעיות אחסון פרחי הקנאביס ולמנוע את התדרדרות ה-THC לשנים ארוכות.

בלאק דליה - צנצנת לאחסון ושמירת פרחי קנאביס
בלאק דליה – צנצנת לאחסון ושמירת פרחי קנאביס עם מערכת לבקרת לחות מיטבית

פרנץ אליקו (Franz Aliquo), יזם ניו יורקי, פיתח עם צוותו צנצנת חדשה וייחודית המיועדת לשמירה מיטבית על קנאביס לאורך שנים ארוכות. בדף הפרוייקט למימון חברתי שפתח פרנץ השבוע הוא כבר הספיק לגייס כ-2,000 דולר נכון לכתיבת שורות אלו, כשנותר לו עוד חודש שלם לגייס את הסכום המלא אותו הוא צריך בכדי להשיק את המוצר – 54,000 דולר.

הסיבות לפיתוח הצנצנת החדשה הן לדבריו של פרנץ (1) כי הצנצנות הנמצאות כיום בשימוש לשמירה על קנאביס הן מכוערות ממש וכי (2) זה יהיה ממש מגניב להיות מסוגלים לשמור על זן קנאביס שאוהבים מאוד טרי לאורך שנים ארוכות – ממש כמו יין.

“השתמשנו בזכוכית שחורה כדי שלא יחדור כל אור, מה שימנע את הגורם העיקרי להתדרדרות של THC,” הוא מסביר. “המכסה של דליה הוא בעל בקרת לחות ששומרת על האחוז האופטימלי של לחות יחסית (RH), מה שמונע את הגורם השני לפגימה ב-THC. כששמים את הצנצנת במקפיא מטפלים בגורם השלישי – הטמפרטורה. אטימה נוספת מונעת מהריח לזלוג החוצה.”

בלאק דליה - צנצנת לאחסון ושמירת פרחי קנאביס
בלאק דליה – צנצנת לאחסון ושמירת פרחי קנאביס עם מערכת לבקרת לחות מיטבית

ה”בלאק דליה”, שתעלה לכם 85$ לא כולל משלוח במכירה מוקדמת, יכולה להכיל עד 28 גרם קנאביס (אונקיה) ודורשת רק פתיחה פעם בחודש לצורך הרטבת מערכת בקרת הלחות הייחודית במספר טיפות מים. מי שמעוניין יכול גם להירשם לשירות חינמי ולקבל עדכונים מודרכים מתי, כיצד וכמה טיפות לטפטף על המערכת.

בנוסף מובהר כי ה”דליה” יכולה גם לרענן ולעודד טריותם של פרחי קנאביס ישנים, על אף שלא יכולה להחזיר את ה-THC שהתדרדר ל-CBN.

סרטון הגיוס של המוצר:

ראו עוד:
פלזמטיק X: מצית חדש ללא אש וחסין למים
ערכת גידול הידרו חדשה של איקאה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר