מגלגל...
x

“יותר גרוע מליצמן”: מחאת מטופלי הקנאביס נגד שר הבריאות נמשכת

"מטומטמים, סטלנים": בעזרת רמקול שהשמיע קטעים מהסדרה "משחקי הדיונון", תקף אחד הדיירים בבניין המגורים של שר הבריאות באופן מילולי את המטופלים המפגינים במקום מדי שבת בשבועות האחרונים. הורוביץ מסרב להגיב

אחד הדיירים בבניין המגורים של שר הבריאות ניצן הורוביץ ברח’ הפרדס 10 בתל אביב, אולי אף מישהו מדירתו של השר עצמו, החליט הבוקר להשיב למטופלי הקנאביס הרפואי המפגינים במקום מדי שבת במשך כ-3 חודשים ברציפות.

על רקע פסקול הסדרה הפופולרית “משחקי הדיונון”, בה דמויות נורות בראשן כשמפסידות במשחק “דג מלוח”, טען השכן כי המטופלים כפויי טובה, האשים אותם במכירת קנאביס רפואי בשוק השחור וכינה אותם בשמות גנאי.

“מטופלים נכבדים, אנחנו מבינים את מאבקכם, אבל לנו הגראס עולה יותר,” נשמע קול ברמקול שבקע מהדירה. “אתם סוחרים לנו אותו במחיר מופקע, תפסיקו להתבכיין ותסתפקו במה שיש, כפויי טובה שכמותכם, מטומטמים, סטלנים”.

כל האמירות שבקעו ברמקול מדירת השכנים נשמעות כעברו עריכת סאונד והוטמעו בתוך קטעים מהסדרה הדרום קוריאנית החדשה, שמובילה בימים אלה במצעד הסדרות הנצפות בנטפליקס וידועה בקטעים אכזריים במיוחד.

אביחי סמילה, המפגין במקום בקביעות בחודשים האחרונים, טוען שיש סיכוי שהקולות אף בקעו מדירתו של השר עצמו, בקומה השנייה בבניין.

“לא יעזור לך כלום, כל שבת וכל חג אנחנו נבוא אליך ונעיר אותך ואת השכנים שלך בגללך, עד שתתן לנו יחס,” נשמע סמילה אומר. “אתה יושב בבוהמה של תל אביב ואנשים נשרפים”.

סמילה מחה בין השאר על כך שהורוביץ מתמקד בנושאי קהילת הלהט”ב ומתעלם מנושאים אחרים: “אתה אמון על הבריאות של ישראל, אתה לא שר של קבוצה מסויימת במדינה, של קהילת הלהט”ב,” אמר.

“אין לי בעיה עם הקהילה הזאת, אני מעריך אותה ויש בה אנשים טובים, אבל גם הקהילה בזה לך, אתה אדם שקרן, לפחות הממשלה הקודמת ענתה לנו, גם אם חירטטה אותנו, כשהתקשרנו – ענו לנו בטלפון”.

“זה רשע גמור, יותר גרוע מליצמן,” הוסיף, “העוזרים של ליצמן היו נותנים קצת עזרה, הוא יותר גרוע מליצמן וגרמן, אני מתגעגע לליצמן. חשבנו ששר בריאות ממרצ יפתור לנו את הבעיות ויקשיב לנו, בא אדם נוכל ושקרן.”

שוטר שהגיע למקום דרש מסמילה לחדול משימוש במגאפון ובתגובה דרש המפגין מהשוטר למנוע שימוש ברמקול גם מהשכן. לאחר שהשוטר איים בהחרמת המגאפון סמילה נאלץ לעזוב את המקום.

ואכן, יש לציין שהשר הורוביץ מסרב לפגוש את המטופלים המפגינים מול ביתו חודשים ארוכים ומסרב גם להשיב לשאלות עיתונאים בנושא. לפניית מגזין קנאביס השיב דוברו של השר כי הם אינם מעוניינים להגיב.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר