בית המשפט המסטול: דאג בנסון שופט תיקים אמיתיים תחת השפעה

קליפורניה אישרה לגליזציה אז מעכשיו מותר לעשן קנאביס באופן חוקי, גם מול המצלמה ואפילו בערוץ קומדי סנטרל. דאג בנסון, “סטלן השנה” של מגזין היי טיימס, שופט תיקי מריבה אמיתיים כשהוא, איך אומרים, מסטול מהתחת.

דאג בנסון, שזכה בתואר “סטלן השנה” במגזין High Times, זכור בעיקר מסדרת הרשת “Getting Doug with High” בו הוא מארח סלבריטאים לסשנים, ומהסרט הדוקומנטרי “Super High Me” – סרט תיעודי בסגנון “לאכול בגדול” במהלכו הוא מעשן קנאביס במשך 30 ימים רצופים, תוך בדיקות מגוונות של ההשפעה על גופו ונפשו.

https://www.youtube.com/watch?v=z08TuIKL24w

כעת הוא מקבל חותמת נוספת לתואר, עם תכנית חדשה בהנחייתו בערוץ האמריקאי המצליח ‘קומדי סנטרל’. בתכנית, שהיא מן שילוב של “השופטת ג’ודי”, שיחת סלון ותכנית טראש אמריקאית טיפוסית, הוא שופט תיקי מריבה אמיתיים, אבל בסגנון קצת אחר.

בנסון מעשן כמויות עצומות של קנאביס כבר שנים וכך גם לאורך 13 הפרקים של העונה הראשונה שמסתיימת בימים אלו, בה הוא גם מארח מדי תכנית קומיקאי אחר ומכריח אותו לעשן לפחות כמוהו.

למרות שקליפורניה היא אחת מבירות הקנאביס הגדולות בעולם, עד כה נמנעה תעשיית הבידור האמריקנית שם להציג את הקנאביס באופן מוצהר וגלוי לחלוטין.

בזכות חוקי הלגליזציה שאושרו לפני 4 חודשים יכול הערוץ להרשות לעצמו להציג את דאג תוך הורדת ראשים אינטנסיבית.

למרות כתבות אוהדות אפילו ב’גרדיאן‘, ולפחות לפי מספר הצפיות בדף הפייסבוק של הסדרה, לא מדובר עדיין בהצלחה גדולה.

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט