מגלגל...
x

בית גידול עם 120 שתילי קנאביס נחשף בירושלים

בהמשך למעצרו של פעיל הלגליזציה עמוס סילבר ביום ג’ השבוע, נעצר גם י’, בן 26 ממעלה אדומים, שבדירתו בירושלים נמצאו 120 שתילי קנאביס בשלבי פריחה שונים.

אמש דיווחנו על מעצרו של עמוס סילבר, פעיל לגליזציה מוכר בן 30 שנעצר לאחר שעל פי החשד מכר 1.05 גרם קנאביס לשוטר סמוי.

כעת מסתבר שיחד עימו נעצר גם י’, צעיר בן 26 ממעלה אדומים אשר ניהל על פי דיווח המשטרה בית גידול בדירה שכורה במרכז ירושלים.

בבית הגידול, שהיה מחולק לחדרים לפי שלבי גידול שונים, נמצאו אמצעים לגידול, משטחי תאורת לד, דשן, אמצעי מיזוג אויר, וכן כ-250 גרם קנאביס בתפזורת.

עוד דווח כי בחקירתו הודה י’ בגידול וסחר בקנאביס, וטען כי הביא את הזרעים לגידול יחד עימו מאמסטרדם. בפעמים אחדות רכש את הזרעים מ”חשוד בן 30 שנעצר עמו”.

בית גידול קנאביס ירושלים
בית הגידול שנתפס בירושלים (צילום: דוברות המשטרה ירושלים)

על פי דיווח המשטרה: “במעבדה שנחשפה בעקבות מידע מודיעיני בדירתו השכורה במרכז ירושלים נתפסו כ- 120 שתילי קנביס במשקל כולל של כ-2.5 ק”ג, מעבדה לגידול קנביס הכוללת אמצעים לגידול הסמים ומשטחי תאורת לד, דשן, אמצעי מיזוג אויר, וכן כ- 250 גרם קנביס בתפזורת מוכנים למכירה. החשוד המרכזי שוכר הדירה ממעלה אדומים, הודה בגידול וסחר, וסיפר כי באחת ההזדמנויות ייבא את הסמים מאמסטרדם לארץ בתיקו האישי ובמספר הזדמנויות רכש את הסמים מחשוד בן 30 שנעצר עמו, והכחיש בתחילה מעורבות אך בהמשך קשר עצמו לגידול ומכירת הסמים. החשודים יובאו היום להארכת מעצרם בבית משפט השלום בירושלים. החקירה נמשכת.”

גם זה בטח יעניין אותך

השבוע דווח עוד על קיבוצניקית בת 60 שנעצרה עם 7 שתילי קנאביס בחצר ועל לוחם צה”ל שנעצר בגלל ג’וינט שעישן בביתו לאחר חודשיים של לחימה בעזה.

תפיסה זו מצטרפת לגל תפיסות שעורכת המשטרה במהלך השבועות האחרונים.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר