ביום העצמאות: 13 ק"ג חשיש נתפסו בגבול לבנון

משלוח חשיש במשקל 13 ק"ג נתפס במהלך חגיגות יום העצמאות בגבול לבנון-ישראל. שני חשודים מאבו סנאן בני כ-60 נעצרו.

בלשי יחידת הגבולות מהיחידה המרכזית במשטרת ישראל סיכלו במהלך חגיגות יום העצמאות הברחת חשיש במשקל 13 ק"ג במסגרת עסקה שהתקיימה בגבול לבנון-ישראל.

על פי הדיווח אתמול (ה') בשעות הערב המוקדמות, בפעילות יזומה של בלשי יחידת הגבולות מהיחידה המרכזית, נעצרו 2 חשודים (בשנות ה-60 לחייהם, אבו סנאן) במהלך ניסיון הברחת חשיש במשקל של כ-13 ק"ג אשר בוצעה בגבול לבנון.

תפיסת חשיש לבנון

העצורים מובאים בשעה זו לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבימ"ש שלום נצרת. מהמשטרה נמסר כי "משטרת ישראל מנהלת מאבק נחוש ועיקש כנגד תופעת ייבוא, הפצה וסחר בסמים מסוכנים".

עוד מסרה המשטרה כי "שוטרי משטרת ישראל פועלים מדי יום במגוון דרכים במישור הסמוי והגלוי במטרה לסכל את פעילותם העבריינית של סוחרי סמים מסוכנים המסכנים את שלום הציבור ומהווים מחולל פשיעה בעל זיקה ישירה לעבירות פליליות נוספות וביניהם סחר בנשק אלימות ועוד".

בארבעת החודשים שחלפו מתחילת השנה סיכלו בלשי יחידת הגבולות עד כה 3 הברחות חשיש במשקל כולל של כ-35 ק"ג.

תפיסת חשיש לבנון

"פעולות סיכול ייבוא הסמים ואמצעי הלחימה המבוצעות ע"י משטרת ישראל בגבולות המדינה מטרתן להרחיק את נגע הסמים והשימוש באמצעי הלחימה ולמנוע את סיכון ביטחון הציבור," נמסר.

"משטרת ישראל תמשיך לפעול כל העת על מנת לסכל ניסיונותיהם של עבריינים להבריח סמים ואמצעי לחימה לשטחי ישראל בשיטות שונות, תוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותה ובמטרה להגן על שלומו וביטחונו של הציבור," נמסר עוד.


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט