בחוף הים: לוחמי מג"ב תפסו מריחואנה בתיק של מתרחצת

לוחמי מג"ב הצליחו לשים ידם על שקית מריחואנה קטנה שהוחבאה בתוך קופסה בתיקה של מתרחצת צעירה בחוף הים באילת. נייר גלגול היווה חשד סביר עבור השוטרים, ובחיפוש נמצאו מספר גרמים של חשיש ומריחואנה.

"לא מעניין אותי מי שמעשן ג'וינט במרפסת," אמר בשנה שעברה מפכ"ל המשטרה רנ"צ יוחנן דנינו. עם זאת נראה כי מי שמעשן ג'וינט בחוף הים נתון לסיכון גדול – זאת לאחר ששוטרים ולוחמי מג"ב תפסו צעירה שהחזיקה מריחואנה בחוף הים.

על פי דיווח המשטרה, במוצאי שבת האחרונה הבחינו לוחמי מג"ב בנייר לגלגול סיגריות, בעקבותיו החליטו לבצע חיפוש בתיקה של מתרחצת. בחיפוש באוהל נמצאו מספר גרמים בודדים של מריחואנה וחשיש שהוחבאו בתחתית כפולה של קרם קוסמטי.

מריחואנה אילת חוף הים
מריחואנה וחשיש נתפסו בחוף הים באילת (צילום: דוברות המשטרה)

בתום החיפוש אמרה החשודה: "אני לא מאמינה שאתם מחפשים סמים על סטודנטים שרק מעוניינים ליהנות". לאחר מכן הועברה יחד עם חברה לחקירה במשטרת אילת ובסיומה שוחרר השניים בתנאים מגבילים.

על פי הדיווח, "במוצאי שבת האחרון בעת פעילות יזומה שביצעו הלוחמים, בפיקודו של רס"ל עידן קביטשוילי, בחוף הדרומי בסמוך לחוף המגדלור, ביקשו לבצע בדיקה שגרתית לאדם לאחר שהבחינו כי בסמוך למקום מושבו נמצא חבילת נייר לגלגול סיגריות אך זה השיב ללוחמים כי אינו מעשן כלל וכך גם חבריו. בעת שהתקרב הצוות לעבר האוהל הפתוח, הבחינו בקופסה ועליה שקית אשר מכילה חומר החשוד כסם מסוג חשיש. בסמוך לכך, הגיעה למקום בעלת האוהל אשר מסרה ללוחמים כי האוהל וכל הנמצא בו שייך לה ובחיפוש אותו ערכו אנשי החוק יחד עימה נמצא חומר נוסף החשוד כסם ושקית נוספת אשר הכילה על פי החשד סם גם כן ואשר הוסלקה, כאמור, בתחתית הכפולה של מיכל קרם קוסמטי."

עוד מאילת:
עובדי חוות קנאביס רפואי נתפסו עם כפפה ובה 42 גרם מריחואנה
5 טון מריחואנה נתפסו לחופי ים סוף

ראו גם: אוצר בחוף הים: ילדים חפרו בור ומצאו 2.5 ק"ג מריחואנה
ראו גם: צה"ל עצר לוחם שעישן ג'וינט בביתו אחרי המבצע בעזה

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט