מגלגל...

בוקר טוב: קפסולות קפה-קנאביס להכנה ביתית

כוס קפה וג’וינט זה שילוב די נפוץ בקרב צרכני הקנאביס האדוקים. כעת, מוצר חדש יחסוך את הגלגולים והעישונים – קפסולות קנאביס ארוזות להכנת קפה-קנאביס בלחיצת כפתור הן הלהיט התורן בארה”ב.

אחרי ה’אייס קפה קנאביס’ שהפך ללהיט במדינות ארה”ב בהן הקנאביס כבר חוקי, מגיע כעת הדבר האמיתי: קפה-קנאביס ארוז בקפסולות להכנה מיידית בלחיצת כפתור.

חנות הגראס של דוד אייק” מסיאטל, וושינגטון, מציעה בתפריט המגוון שלה מלבד פרחים, ג’וינטים, שמנים, עוגיות, מילקשייקים ושוקולד המכילים קנאביס, גם קפה-קנאביס איכותי.

קפסולות קפה קנאביס

בחנות ניתן לרכוש קפה-קנאביס מוכן, או לחילופין לקחת הביתה את ההמצאה החדשה והפופולרית – קפסולות קפה-קנאביס המתאימות לכל מכשיר ביתי מוכר להכנת קפה.

על פי התפריט המאוד-מגוון של החנות הייחודית, כל “קפסולת פרימיום” כזאת, המיוצרת בין השאר מהזן האיכותי צ’רי אוג’י (Cherry OG), מכילה 10 מ”ג THC.

גם זה בטח יעניין אותך

צפו בדיווח:

“אני משווה את זה לרד-בול וודקה,” אומרת אשת המכירות של ‘דוד אייק’, ג’ניפר לנזדור. “זה נותן אנרגיה, אבל שומר על הרוגע שאתה מקבל מקנאביס.”

קפה-קנאביס הפך למצרך כל כך מבוקש בחודשים האחרונים, עד ששתי חברות נוספות הצטרפו למירוץ לפיתוח המוצר: ‘הקפה של אד רוזנטל‘, על שמו של אגדת גידולי הקנאביס האמריקני, ו’בית התה והקפה של ג’יין‘ הן שתי חברות שהשתתפו בתחרות מיזמי הקנאביס של קולורדו שנערכה בחסות קבוצת ArcView, “הכרישים” של עסקי המריחואנה בארה”ב.

כל החברות מציעות מגוון רחב של מוצרי קפה-קנאביס בטעמים שונים, החל מקפה שחור חזק וקפה נטול קפאין ועד מוקה, פרפאצ’ינו ועוד.

ראו עוד:
אייס קפה קנאביס
תופעה: צעירים מעשנים קפה
הרשות למלחמה בסמים: “קפה זה לא סם”
מכונית העתיד: מיוצרת מהמפ ומתודלקת בקפה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר