בועז לב מונה לנציב קבילות הציבור החדש במשרד הבריאות

בועז לב, שסיים רק לפני חודשיים את תפקידו כסמנכ"ל משרד הבריאות אחרי 20 שנה, מונה כעת לתפקיד חדש במשרד: נציב קבילות הציבור.

ד"ר בועז לב, האיש החזק במשרד הבריאות ומי ששימש בתפקיד המשנה למנכ"ל במשך למעלה מ-20 שנים ברציפות (משנת 1994) ואף כיהן כמנכ"ל בפועל בין 2000 ל-2003, מונה כעת לתפקיד נוסף במשרד – נציב קבילות הציבור. הממשלה אישרה את מינויו והוא החל בתפקידו ב 10.1.2016.

לב סיים את תפקידו כסמנכ"ל לפני כחודשיים ונחשב לזה שבין השאר הקשה לא מעט על הרחבת ענף הקנאביס הרפואי בישראל והטיפול בעזרתו בחולים. מתוקף היותו ותיק הפקידים במשרד, הוא היה בעל השפעה רבה ביותר על המדיניות בו.

שר הבריאות , ח"כ יעקב ליצמן, בירך את ד"ר לב על בחירתו לנציב קבילות הציבור וציין כי "מדובר במינוי ראוי של אדם מקצועי ומנוסה כמו ד״ר בועז לב, שמכיר היטב את תהליכי מערכת הבריאות, מה שמצביע על המקום הראוי שיש לתחום פניות הציבור במשרד הבריאות".

מנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב, "ברכתי את ד"ר לב על המינוי הנכבד ואיחלתי לו הצלחה רבה במילוי תפקיד חשוב זה. ד"ר לב, משרת את מערכת הבריאות הציבורית בהצטיינות זה עשורים רבים, מהווה סמל למקצועיות, אנושיות ויושרה. בטוחני שתכונות אלו יסייעו לו להצטיין גם בתפקיד זה, למען ציבור המטופלים ומערכת הבריאות"

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט