מגלגל...

בוטל שידור פרסומת הלגליזציה במירוץ “נאסקאר”

שידור הפרסומת ההיסטורית שהיתה אמורה להיות משודרת מחר במסגרת אירועי מירוץ המכוניות “נאסקאר”, בוטל עקב לחצים מצד ארגונים המתנגדים ללגליזציה.

רק אתמול דיווחנו כאן על תשדיר הפרסומת למען לגליזציה של מריחואנה שהיה אמור להתפרסם מחר (28.7) במסגרת מירוץ “בריקיארד 400” של “נאסקאר”, והבוקר הודיעה חברת השלטים ממנה נשכר זמן השידור, כי הפרסומת לא תשודר כפי שתוכנן בתחילה.

שידור הפרסומת, אשר מסבירה שמריחואנה פחות מסוכנת מבירה, בוטל עקב לחץ מאסיבי שהופעל על חברת השילוט מצד ארגונים המתנגדים ללגליזציה ובראשם ארגון “אמריקה נקייה מסמים” (Drug Free America).

“הקמפיין השקרי טוען שמריחואנה בטוחה יותר לשימוש מאלכוהול ומעודדת שימוש בסמים במדינה בה קנאביס אינו חוקי,” אמרה קלווינה פיי, מנכ”לית הארגון. “זהו חוסר אחריות משווע ואני מברכת את חברת השילוט שהחליטה לבטל את שידור הפרסומת.”

פרסומת מריחואנה בטוחה יותר מאלכוהול
מריחואנה – ה”בירה” החדשה?

חברת השילוט קיבלה את טענות מתנגדי הלגליזציה והחליטה לבטל את שידור הפרסומת כאמור. “החברה אינה תומכת, בכל אופן או צורה, בשימוש במריחואנה או בקידום של סמים בלתי חוקיים במסגרת אירוע ציבורי משפחתי,” נכתב בהצהרה שפרסמה החברה הבוקר.

“מטרתינו היתה לעשות את אירוע סוף השבוע הזה לחינוכי לפחות כפי שהוא מהנה,” אמר מייסון טברט, דירקטור בארגון MPP התומך בלגליזציה והאחראי על הפקת הפרסומת. “אנחנו בסך הכל רוצים שאנשים בוגרים, שכנראה יהנו מבירה או שתיים במהלך האירוע, יחשבו קצת על העובדה שמריחואנה, באופן אובייקטיבי לחלוטין, הינה מוצר המזיק פחות מאלכוהול.”

גם זה בטח יעניין אותך

“אנחנו המומים לחלוטין מהטענה שמריחואנה אינה בטוחה יותר לשימוש מאלכוהול,” הוסיף טברט. “אם ארגון ‘אמריקה נקייה מסמים’ באמת מעוניין לנקות את המדינה מסמים, מדוע לעזאזל שירצו למנוע מאנשים ללמוד את האמת על כך ששימוש באלכוהול הוא הרבה יותר רעיל ומסוכן לשימוש ממריחואנה? זה ברור שכל רצונו של הארגון הוא להמשיך את האיסור על שימוש בקנאביס ולא באמת לשמור על בריאות הציבור. אנו עצובים לראות שחברת השילוט לא עמדה בסיכום שלה עימנו.”

מאז פרסומה ביוטיוב שלשום, צברה הפרסומת למעלה מ-200 אלף צפיות עד כה.

צפו:

ראו גם: אלכוהול או קנאביס – אולי כדאי להחליף תחביב?

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר