מגלגל...

בוגי יעלון נגד לגליזציה: “תופעה מדאיגה”

בכיר רשימת 'כחול לבן' לבחירות 2019 מבהיר כי הוא מתנגד להסדרה של שוק קנאביס חוקי בישראל למטרות פנאי (לגליזציה). 'לא מדבר על הקנאביס הרפואי, אבל לגליזציה זה מדאיג', אמר.

אחרי שמפלגתו סירבה להשיב לשאלון מדד הקנאביס של מגזין קנאביס ונקבע כי היא מתנגדת ללגליזציה, גם מועמדה לכנסת משה בוגי יעלון מביע התנגדות להסדרה של שוק קנאביס חוקי בישראל.

יתרה מכך מעבר להתנגדותו מביע יעלון תרעומת על כך שנושא הלגליזציה הפך לעניין מרכזי במערכת בחירות 2019 ולדבריו מדאיג אותו שאנשים דורשים זאת.

“אותי מדאיג שיש תופעה שאנשים מחפשים לגליציה לסמים,” הסביר בראיון ברדיו 103FM. “לפקד על צבא שמפקד על נוער שמחפש לגליזציה של סמים זה מדאיג אותי”.

עוד הוא הוסיף כי “זה עניין שצריך להתמודד איתו ברמה הלאומית והחינוכית. לא מדבר על הקנאביס הרפואי אבל לגליזציה לסמים כמשהו שאטרקטיבי לנוער זה מדאיג אותי מבחינה חינוכית וערכית”.

לסיכום אמר כי הוא “מקווה שזו אופנה חולפת שתסתיים לפני הבחירות”.

כזכור במפלגתו של יעלון ‘כחול לבן’, שבראשה עומד בני גנץ, סירבו להשיב לשאלון מדד הקנאביס של מגזין קנאביס ולפיכך קיבלו ניקוד 0.

במפלגה אף חברים מתנגדי לגליזציה ידועים כמו יאיר לפיד, יעל גרמן ועליזה לביא – כולם הצהירו כמה פעמים כי הם מתנגדים לכך בעבר.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר