בדרך לישראל: 50 ק”ג חשיש ומריחואנה נתפסו בגבול מצרים

“הכתובת למשלוח – מדינת ישראל”: המשטרה מדווחת על תפיסה של 260 פלטות חשיש ו-19 שקי מריחואנה במשקל של כ-50 ק”ג ובשווי מוערך של מיליוני שקלים בגבול עם מצרים. “פעילות המשטרה פוגעת קשות בצרכני החומרים המסוכנים,” נמסר.

נסיונות הברחת החשיש והקנאביס ממצרים לתוככי ישראל הצטמצמו משמעותית בשנים האחרונות, אך לצד הצלחות גם בימים אלו מדי פעם מתקבל דיווח על נסיון כושל שאותר על ידי כוחות האכיפה.

הבוקר (ג’) מדווחת משטרת ישראל על תפיסה של 260 פלטות חשיש ו-19 שקי מריחואנה במשקל של כ-50 ק”ג ובשווי המוערך במיליוני שקלים, שנתפסו הלילה על ידי לוחמי משמר הגבול בפעילות כנגד הברחות בגבול המצרי.

“על השקים צוייר מגן דוד כסמל זיהוי לסמים המיועדים למדינת ישראל,” דווח.

שקי מריחואנה עם מגן דוד

“פעילות משטרת ישראל כנגד הברחות הסמים בגבול ישראל – מצרים, משפיעה על שוק הסמים במדינת ישראל ובכך פוגעת קשות בצרכני החומרים המסוכנים ובעבריינים הפועלים בתחום,” מדווחת המשטרה.

“במסגרת המאבק של משטרת ישראל בנגע הסמים במדינה, בדגש על נתיבי הברחות הסמים, פעלו הלילה כוחות מיוחדים של משמר הגבול בגזרת הגבול עם מצרים,” דווח. “תצפיות שמיקמו הכוחות זיהו 2 כלי רכב שנעים בצד הישראלי לכיוון הגבול המצרי. שם, מעבר לגבול כבר המתינו לפחות 10 חשודים, חברי חוליית מבריחים מצרית שהחלו להשליך כמויות גדולות של סמים מעברו המצרי של הגבול לזה הישראלי כאשר בצידו הישראלי המתינו המבריחים הישראלים בכוונה לקלוט את הסמים ולהכניסם למדינת ישראל.”

חבילות פלטות חשיש

“עם הזיהוי, פעלו הכוחות והביאו לסיכול ההברחה,” נמסר. “במקום נתפסו כ- 19 שקי מריחואנה במשקל כולל של כ-22 ק”ג ו-260 פלטות חשיש במשקל כולל של כ-26 ק”ג. מדובר בסמים ששווים המוערך עומד על מיליוני שקלים.”

“עם תפיסת הסמים הבחינו הלוחמים כי חלק מהשקים מסומנים במגן דוד כחול המעיד על יעדו הסופי של משלוח הסמים שנתפס – מהגבול המצרי לתוך מדינת ישראל,” דווח. “משטרת ישראל, יחד עם גורמי האכיפה הנוספים, תמשיך במאבקה כנגד התופעה תוך הפעלת מגוון רחב של אמצעים, יחידות מיוחדת וטכנולוגיה מתקדמת.”

חבילות פלטות חשיש

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר