בדרך לחופה: החתן הביא ג’וינטים לאורחים – ונעצר בגין החזקת סמים

משטרת ישראל עצרה השבוע צעיר ישראלי כבן 30, שעמד להתחתן שעות ספורות לאחר המעצר, זאת מפני שהחזיק ברכבו מספר סיגריות מריחואנה, אותם ביקש לחלק לחבריו במסיבת חתונתו.

תושב השרון כבן 30 היה בדרכו ליום המאושר בחייו כשנעצר השבוע (ג’) על ידי שוטר תנועה ועוכב לחקירה לאחר שברכבו נמצאו לא פחות מ-19 ג’וינטים.

החשוד, שהיה בדרכו לאסוף את אשתו לעתיד לחתונתם שנערכה באותו הערב, נעצר על ידי שוטר תנועה בעת שדיבר במכשיר הטלפון הנייד בעת נסיעה בכביש, אך כאשר פתח את תא הכפפות כדי להוציא את רשיונות הרכב, נפלו מן התא 19 ג’וינטים של קנאביס, אותם תכנן החתן לחלק לאורחים בחתונתו.

חתונה ג'וינט מריחואנה משטרה
ג’וינטים לאורחים בחתונה (אילוסטרציה)

“הוא היה בדרכו לקשט את רכבו ומיד לאחר מכן היה אמור לאסוף את אשתו לעתיד מסלון הכלות לצילומי חתן-כלה ומשם היישר לחופה,” נמסר בהודעת המשטרה. “אלא שבדרך התוכנית השתבשה לה כששוטרים הבחינו בו אוחז בטלפון סלולארי בזמן נהיגה והוא נעצר לבדיקה. כשפתח את תא הכפפות נפלו להן לא פחות מ-19 סיגריות שהכילו על פי החשד חומר החשוד כסם והצעיר עוכב לחקירה.”

כשהגיע לתחנת תל אביב צפון בפיקודו של סנ”צ חיים סרגרוף פגש את קצינת החקירות רפ”ק אילנה לוי, לה סיפר כי הוא מתחתן בעוד מספר שעות. כשנשאל לפשר הסיגריות שנמצאו בתא הכפפות סיפר כאמור כי התכוון לחלק אותן למספר חוגגים שיגיעו לחתונה.

השוטרים החליטו לאפשר לצעיר להמשיך ולהתארגן לאירוע והזמינו אותו אליהם שוב לאחר שיסיים את חגיגותיו.

ראו עוד:
מחקר מצא: זוגות נשואים המעשנים מריחואנה רבים פחות
פאדיחה: בתו של מתנגד המריחואנה מתחתנת עם רסטפריאן ג’מייקני

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט