מגלגל...

בדיקה חדשה מבטיחה לנבא כיצד קנאביס ישפיע עליכם בעתיד

חברה העורכת בדיקות גנטיות אישיות, מבטיחה כעת שהבדיקה החדשה שלה, ‘קנאביס ג’נטיק קיט’, יודעת לנבא כיצד ישפיע עליכם השימוש בקנאביס. התענוג, אם אתם גרים בארה”ב או קנדה, יעלה לכם 699$ לפחות, לא כולל משלוח.

חברת ‘אנטטלייף‘ (Anantlife) הקנדית, העוסקת בפיתוח ומכירה של בדיקות גנטיקה, מפרסמת כי פיתוח חדש שלה יודע לנבא האם עישון קנאביס עלול לגרום לך לסבול מתופעות לוואי שליליות, לפתח תלות בשימוש, להסתכן בנזק קוגנטיבי או להתמודד עם בעיות לב.

הרעיון מאחורי פיתוח בדיקת הקנאביס החדשה, אם אכן מדויקת, הוא לעזור לאלו השוקלים להתנסות בפעם הראשונה בצריכת קנאביס וחוששים, כמו גם להבהיר לאנשים הצורכים קנאביס האם וכיצד תשפיע הצריכה על בריאותם.

באתרה מסבירה ‘אננטלייף’ כי מדובר בבדיקה הגנטית הראשונה בעולם הבוחנת נטייה מוקדמת לכמה מן ההשפעות הבריאותיות ארוכות הטווח של קנאביס וכי מאחורי הפיתוח עומדים חוקרי קנאביס, רופאים ומומחי גנטיקה.

עוד מוסבר כי הבדיקה מבוססת על ניתוח גנטי הקובע כיצד גנטיקה של אינדיבדואל יכולה להשפיע על האופן בו ישפיע קנאביס על הבריאות: “בעזרת בחינת הקוד הגנטי של אדם מוערך מה תהיה נטייתו המוקדמת לפיתוח תלות בקנאביס, לנזק בתפקוד קוגנטיבי, לבעיות קרדיווסקולריות [בלב וכלי הדם] כמו גם להפרעות אכילה”

אננטלייף - בדיקת קנאביס גנטיקה
אריזת ערכת הבדיקה של ‘אננטלייף’ – מבטיחה לנבא כיצד קנאביס ישפיע על אדם

הבדיקה, הנעשית באופן עצמאי בבית על ידי מילוי מבחנה ברוק ושליחתה בחזרה לחברה, מבוססת על אלגוריתם שהחברה פיתחה ומספק בסופה תשובה האם ישנה סכנה כלשהי ובאיזו רמת סיכון מדובר: נמוכה, ממוצעת או גבוהה.

גם זה בטח יעניין אותך

מלבד צרכני הקנאביס עצמם, להם מובטח שיוכלו “לשלוט על ההשפעות ולקבל החלטות טובות יותר שיובילו לחיים בריאים”, החברה מכוונת בין השאר את מכירות הבדיקה החדשה גם לרופאים ומקווה שאלו יחזיקו בבדיקה בקליניקה כדי לבדוק בעזרתה מטופלים.

“עבור רופאים בדיקה זו יכולה לזהות האם מטופל נמצא בסכנה ובמידה וכן ניתן לנטרל את תופעות הלוואי בעזרת תכנית מבוקרת לטיפול, בו בזמן שסוגי קנאביס מסוימים עשויים להשפיע באופן קל יותר לעומת אחרים על אלו בקבוצות סיכון,” נכתב.

החברה מקפידה לציין כי אינה מתנגדת לשימוש בקנאביס ואף קובעת כי התמכרות לאופיואידים ותרופות מרשם היא מגיפה עולמית וכי קנאביס עשוי להיות למכורים לעזר בגמילה מאותם חומרים. “הבדיקה שלנו יכולה לזהות צרכני אופיואידים שייתכן וירוויחו ממעבר לקנאביס רפואי,” נכתב.

החברה, שמוכרת ערכות דומות שאמורות לצפות מחלות כגון סרטן, שבץ מוחי וכן לאתר את מקור מוצאו הגיאוגרפי של אדם, מבטיחה דיוק של לא פחות מ-99%.

בדיקת הקנאביס עולה 699$ לא כולל משלוח וזמינה לרכישה ושירות בארה”ב וקנדה. ניתן לרכוש אותה כאן.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר