בגלל המחסור: סוחרי הקנאביס מתגייסים לסייע לחולים

המחסור הקשה במוצרי קנאביס רפואי בבתי המרקחת בעקבות הרפורמה בענף, הובילה את מנהלי ערוץ המסחר הלא-חוקי בקנאביס "טלכאן" להתגייס לטובת המטופלים הנזקקים.

ערוץ מסחר בטלגרם בשם “טלכאן” (TeleCann) מציע הנחה של עד כ-50% בעלויות הקנאביס למטופלי קנאביס רפואי שיציגו לסוחר את הרישיון שברשותם.

טלכאן
הכרזה שפורסמה בערוץ “טלכאן” בטלגרם ומציעה הנחות למטופלי קנאביס רפואי

ההצעה המקורית מגיעה על רקע המחסור הקשה במוצרי קנאביס רפואי בבתי מרקחת, והאיכות הירודה של חלק מהתוצרים, זאת בעקבות רפורמת המדיקליזציה שנכנסה לתוקף לפני כארבעה חודשים.

“לאור המצב ברשתות הפארם ובחוות הגידול אנו בצוות טלכאן נאפשר לחולי קנאביס שזקוקים לטיפול או השלמה לרכוש אצלנו קנאביס במחיר סמלי,” נכתב בכרזה שפורסמה בערוצי הקבוצה.

על פי דיווח ב-ynet יוכלו מטופלי קנאביס רפואי להציג רישיון לסוחר מטעם “טלכאן”, ולקבל הנחה משמעותית במחירים של עד כ-50 ש”ח לגרם במקום 80 עד 100 ש”ח לגרם כרגיל.

מנהל הקבוצה, המכונה “הפרסי”, סיפר ל-ynet כי מדובר בקנאביס איכותי בהרבה מזה שהמטופלים מקבלים בחוות גידול הקנאביס החוקיות.

“הסיבה שאנחנו עושים את זה היא מפני שאנחנו יודעים שאף אחד לא לוקח אחריות על החולים,” אומר “הפרסי” ומציין כי הם זמינים לקלוט עד כ-3,000 מטופלים ואף יותר מכך.

“אני יודע שהמהלך הזה עלול למשוך את תשומת הלב של המשטרה,” הוסיף, “אבל אם שמים את החשש מהמשטרה במשוואה מול העזרה שאנחנו מעניקים לחולים, זה לא מעניין אותנו”.

על רקע מעצרו של מנהל ערוץ “טלגראס” עמוס סילבר, מציין מנהל המתחרה “טלכאן” כי “אנחנו מקווים שהמשטרה תבין לבד שאין לנו רצון להיכנס איתם למקומות אליהם הם הלכו עם טלגראס”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר