טוען...

באר שבע: 5 עצורים בגין החזקת קנאביס במשחק “חפש את המטמון”

שני קטינים ושלושה בגירים נעצרו אמש (ה') בבאר שבע במהלך משחק שארגנה קבוצת טלגראס. שוטרים סמויים השתתפו במשחק ועצרו את הצעירים שמצאו את שקיות הקנאביס.

משחק “חפש את המטמון” שארגנה קבוצת “טלגראס” בבאר שבע הוביל אמש (ה’) למעצרם של חמישה תושבי העיר – שני קטינים ושלושה בגירים, זאת בגין החזקת קנאביס ותקיפת שוטרים.

במסגרת התחרות החביאו מנהלי הקבוצה שקיות עם קנאביס בנקודות ברחבי העיר והזמינו את הצעירים לחפש אחריהן בעזרת רמזים שחילקו תוך כדי המשחק.

בין עשרות המשתתפים נכחו גם שוטרים סמויים שעצרו את מי שמצא את השקיות בגין עבירת החזקת קנאביס.

האזרחים הובלו מאיצטדיון טרנר לאזור מרכז גילת בשכונה ד’ בעיר, דרך שכונת מצדה ועד אזור רחוב וינגייט וסורוקה ומשם אל קריית הממשלה, התחנה המרכזית ולבסוף אל שדרות בן גוריון.

בתיעוד וידאו שפורסם ברשת ניתן לצפות בשוטרים עוצרים באלימות חלק המשתתפים במשחק לאחר שמצאו שקיות שהוחבאו.

https://www.youtube.com/watch?v=8qFcW67dyTM

תוך כדי המעצר רדפו חלק מהמשתתפים אחר השוטרים וצעקו לעברם בביקורת. לעבר אחד העצורים צעקו “אל תתרגש, אתה מביא לגליזציה”.

לטענת המשטרה המשתתפים במשחק ירקו על השוטרים, זרקו לעברם בקבוקים ונשכבו מתחת לגלגלי ניידת המשטרה בניסיון לסכל את המעצר, מה שלדבריהם לא ימנע מהם “להמשיך במאבק כנגד נגע הסמים המסוכנים בכלל ובמרחב הציבורי בפרט”.

“עם היוודע למשטרת ישראל אתמול בערב על משחק שנערך בבאר שבע באזור הקריה האזרחית מצא את המטמון מריחואנה בטלגראס בוצעה בקרב עשרות מחפשי המטמון פעילות סמויה,” נמסר. “עם מציאת המטמון, חומר החשוד כסם מסוג מריחואנה, בוצע מעצר במהלכו הותקפו השוטרים בידי עשרות צעירים אשר ירקו זרקו לעברם בקבוקים ואף נשכבו מתחת לגלגלי ניידת משטרה והכל בכדי לנסות ולסכל את עבודת המשטרה”.

עוד נמסר כי “נעצרו בגירים וקטינים בחשד לתקיפת שוטרים והחזקת סם מסוכן ואלו יובאו היום לבימ”ש השלום בבאר שבע. משטרת ישראל רואה בחומרה רבה כל נסיון להפריע את עבודת השיטור והסדר הציבורי תוך נסיון לפגיעה בשוטרים ותפעל בכלים העומדים לרשותה כנגד החשודים המעורבים”.

מנהל קבוצת טלגראס, עמוס סילבר השוהה בחו”ל, כתב בתגובה כי בעקבות המעצרים ייערך משחק נוסף בבאר שבע. “למדנו והחכמנו ובמשחק הבא יהיו כמה שינויים מעניינים,” ציין.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר