מגלגל...

אתר הסמים “דרך המשי” – עכשיו הסרט

חברת הפקות הסרטים ההוליוודית “20th Century Fox” תפיק סרט עלילתי שיתבסס על סיפורו של אתר “דרך המשי” – שוק הסמים האינטרנטי שנסגר בתחילת החודש ע”י ה-FBI.

דרך המשי“, האתר אשר שימש במשך שנים כשוק שחור לקניית סמים ושאר מוצרים ושירותים בלתי-חוקיים ונסגר בתחילת החודש בהוראת ה-FBI, יהפוך בקרוב לסרט הוליוודי שיופץ בכל רחבי העולם.

דניס ליהיין - דרך המשי
הסופר דניס ליהיין, מי שיכתוב את התסריט לסרט החדש

חברת ההפקות “פוקס המאה ה-20” (20th Century Fox) בחרה בסופר רבי-המכר דניס ליהיין, מחבר הספרים ‘מיסטיק ריבר’, ‘שאטר איילנד’ ועוד, כמי שיביא את סיפורו של רוס וויליאם אולבריכט, מייסד ומנהל אתר “דרך המשי”, אשר נעצר גם כן בתחילת החודש, אל האקרנים.

כפי שדיווחנו לראשונה כאן, ה-FBI סגר את “דרך המשי” בתחילת החודש ועצר כאמור את אולבריכט – שהיה ידוע בכינויו “דרד פייראט רוברטס” – לאחר ששילם לכאורה לרוצח שכיר כ-150,000$ דולר כדי שירצח את אחד המשתמשים באתר לאחר שזה ניסה לסחוט אותו.

אולבריכט הואשם עוד בכך שמאז שנת 2011 היה אחראי להפצה של 1 קילוגרם הרואין, 5 קילוגרם קוקאין, 10 גרם LSD ו-500 גרם של מתאמפטמין – שנרכשו דרך האתר.

על פי הדיווח, הסרט החדש יספר את סיפור עלייתו ונפילתו של “דרך המשי” ויעקוב אחר עברו של אולבריכט בן ה-29, דרך התכנון לרצוח את הגולש ועד למעצרו.

גם זה בטח יעניין אותך

טרם פורסם תאריך יעד להשקת הסרט.

ראו: נתונים מ”דרך המשי” מגלים: איפה הכי זול לקנות מריחואנה?

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר