5 אתרים לבזבז בהם את הזמן תחת השפעה

לאחר צריכת קנאביס או חומרים פסיכואקטיביים אחרים, החושים מתחדדים ומאפשרים הנאה מוגברת מויזואליה וסאונד. הנה 5 אתרים שיבזבזו לכם את הזמן בכיף כשאתם תחת השפעה.

חומרים פסיכואקטיביים גורמים לגירוי מוגבר של כל החושים – אך בעיקר חושי הראייה והשמיעה שמתחדדים באופן משמעותי. מוזיקה וריצודים ויזואליים הופכים להיות מהנים הרבה יותר כשנמצאים תחת השפעת אותם חומרים.

אז אם אתם נמצאים במסיבה בה יש גם צלילים וגם תפאורה צבעונית – אתם מסודרים. אבל אם אתם בבית ורוצים להעביר את זמן ההשפעה בכיף, לרוקן את הראש ממחשבות ולחצים ולהנות מויזואליה וסאונד שווים – הנה כמה אתרים ששווה לעשות את זה בהם:

1. מציירים פסיכדליה

אתר ‘Weavesilk‘ מאפשר לכל אחד – גם עם אפס כשרון ציור – להפוך לאמן ויזואליה של ממש בתוך שניות.

פשוט גוררים את העכבר על הלוח שבמסך ויוצרים ציורים מופלאים בקלות. הלוח באתר פועל כמראה ומשקף את הציור שלכם כך שיהיה סימטרי, מה שהופך את כל הליך הציור לחוויה של קווים זוהרים.

נסו בעצמכם:

2. מלחינים אקספרס

שירות אינטרנטי חדש יחסית בשם ‘Tonematrix‘, המיועד בגרסתו המפותחת להלחנת מוזיקה אלקטרונית, מציע במקביל גרסה קלילה ליצירת קטעי מוזיקה פשוטים.

ממשק הקוביות הפשוט מאפשר ללחוץ על קוביות במסך ולהפיק צלילים בלופ – שלאחר כמה נסיונות יגרמו לכם להרגיש כמו דיג’יי מקצועי, אולי.

3. פריקת עצבים צבעונית

אחד השילובים הטובים ביותר בין הנאה ויזואלית, יצירה מוזיקלית ופריקת עצבים כללית הוא היישום ‘Patatap‘ שפותח עבור חובבי האומנות המופשטת.

כדי לייצר סאונד וויזואליה משגעים, ניתן פשוט ללחוץ על כל אות במקלדת (A-Z) – כל אחת תציג סאונד ואפקט ויזואלי אחר. לחיצה על מקש ‘רווח’ תחליף את צבע הרקע.

4. טלויזיה ממימד אחר

זהירות, ממכר: האתר ‘NeaveTV’ מציע פיצ’ר מגניב של “טלויזיה אינסופית”, המורכבת מעשרות אלפי קטעי וידאו קצרים ומוזרים מכל העולם המתחלפים בקליק. בהייה מובטחת.

https://www.youtube.com/watch?v=ecwjLI5KFng

5. איקס עיגול

שעות של משחקי איקס עיגול תוכלו להעביר תחת השפעה:

ראו עוד:
איך נראה עובש בהשפעת סוגי סמים?
סטונר גיימז: 4 משחקי עישון למגזימים
פחד ותיעוב בלאס וגאס – משחק הלוח

חדשות