אשקלון: 14 ק”ג קנאביס וחשיש נתפסו במונית

נהג מונית תושב אשקלון נעצר לאחר שבביתו ובמונית בבעלותו נמצאו 14 ק"ג קנאביס.

תושב אשקלון, נהג מונית, נעצר על ידי המשטרה הבוקר (ב’) לאחר שבמונית שברשותו ובביתו נמצאו 14 קילוגרם קנאביס, כך מדווחת המשטרה.

על פי הדיווח “במסגרת מאבקה של משטרת ישראל בפשיעה אלימה ובעבירות סחר בסמים הגיעו לוחמי יס”מ של מרחב לכיש לחיפוש בביתו של החשוד באשקלון על פי צו בית משפט. במהלך החיפוש בביתו של החשוד וברכבו-מונית נתפסו מעל 14 קילו סמים מסוג קנאביס וחשיש”.

קנאביס מונית אשקלון
קנאביס במונית
קנאביס מונית אשקלון
14 ק”ג קנאביס באשקלון

בתום החיפוש נעצר החשוד, תושב אשקלון בשנות ה-30 לחייו, וכמו כן נתפסה המונית להמשך הליך חקירתי. הוא נלקח לחקירה במשטרת אשקלון ומחר בבוקר יובא בפני בית משפט השלום באשקלון לדיון בהארכת מעצרו. החקירה נמשכת.

מהמשטרה נמסר בתגובה כי “משטרת ישראל תמשיך להפעיל מגוון אמצעים ויכולות מבצעיות ומודיעיניות, במטרה להילחם בתופעות פשיעה חמורות, וסיכול של הפצת סמים מסוכנים על מנת לאפשר שגרת חיים תקינה ובטוחה לאזרחים שומרי החוק ולמצות את הדין עם מבצעי העבירה”.

זו כמובן אינה הפעם הראשונה בה נתפסים נהגי מוניות עם קנאביס במשקלים גבוהים יחסית. מוניות הן כנראה רכבים שהמשטרה נוטה פחות לעכב אותם לחיפוש, ולכן מתאפשר יתר ביטחון. עם זאת, לאחרונה עלה קצב הדיווחים על תפיסות קנאביס במונית.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר