אשקלון: שתילי קנאביס נתפסו במקווה

תושב אשקלון שזיהה שתילי קנאביס צומחים בחצר בניין מקווה טהרה בעיר דיווח למשטרה על הממצא. שוטרים שהגיעו למקום עצרו שלושה חשודים שהיו עסוקים בטיפול בצמחים. “משטרת ישראל תמשיך להגן על הציבור מפני הסכנות,” נמסר.

עם תחילת השבוע ממשיכה משטרת ישראל בפעילות היומיומית שלה לאיתור והשמדה של צמחי קנאביס. “משטרת ישראל תמשיך לפעול כנגד עבירות הסמים המסוכנים במטרה להגן על הציבור,” נמסר הבוקר לצד דיווח על תפיסה נוספת.

על פי הדיווח תושב אשקלון זיהה צמחי קנאביס גדלים בחצר בניין מקווה טהרה בעיר ודיווח לתחנה המקומית על הממצא.

שוטרים שהגיעו למקום מצאו שלושה חשודים מטפלים בצמחים, עצרו אותם לחקירה והחרימו את הצמחים.

בסך הכל נמצאו במקום קצת מעל 100 שתילי קנאביס, כך על פי הדיווח, על אף שבתמונות שצורפו להודעה נראים מספרים קטנים בהרבה.

קנאביס מקווה אשקלון

קנאביס מקווה אשקלון

קנאביס מקווה אשקלון

על פי דיווח המשטרה: “שוטרי הסיור במשטרת ישראל איתרו אמש בעיר אשקלון עשרות שתילי מריחואנה הודות לדיווח שהתקבל מאזרח ערני. המקום בו בחרו החשודים לגדל את השתילים – מקווה טהרה. בפעילות שערכה המשטרה במקום נעצרו שלושה חשודים שהגיעו על פי החשד לטפל בשתילים, ואלה הועברו לחקירת המשטרה.”

“שוטרי הסיור שהוזעקו אמש למקווה הטהרה ברחוב שפירא בעיר אשקלון, בעקבות דיווח אותו העביר אזרח בשיחה למוקד המשטרה, איתרו במקום מעל ל-100 שתילי מריחואנה הגדלים בחצר המקום. במסגרת ממצא זה ובפעילות שערכו השוטרים, נעצרו לחקירה שלושה חשודים שהגיעו למקום לאחר מכן במטרה לטפל בשתילים על פי החשד כשברשותם חומר דישון. השלושה הועברו לחקירה ואילו השתילים נתפסו על ידי השוטרים ונלקחו מהמקום,” דווח.

“משטרת ישראל תמשיך בפעולותיה שנועדו להגן על הציבור מפני הסכנות הטמונות בסמים המסוכנים, בכלל, ובגידולם בשטחים ציבוריים הנגישים גם לאוכלוסייה הצעירה העלולה במידה רבה להיפגע מכך, בפרט,” נמסר מהמשטרה.

חדשות